The Network

Adeline Records: The Network - Money Money 2020 on vinyl

29. října 2011 v 21:20 | Magnumka
26. července vyjde u Adeline Records první album The Network "Money Money 2020" na modrém 180 gramovém vinylu.
Původně bylo album Money Money 2020 vydáno v září 2003 před tím, než GD vydali American Idiot. Narozdíl od Foxboro Hot Tubs se tato vedlejší kapela dočkala jen hrstky koncertů.

Vinyl si můžete přeodbjednat naAmazon.com za $15.58 a po vydání bude k mání i na Interpunk.com.

Money Money 2020

14. září 2011 v 20:34 | Magnumka
MONEY MONEY 2020
Info: Původně bylo toto první album skupiny The Network! - Money Money 2020 - vydáno u Adeline Records roku 2003, ale později bylo převydáno u Reprise Records se dvěma extra písněmi navíc.
Seznam písní:
 1. Joe Robot
 2. Transistors Gone Wild
 3. Reto
 4. Supermodel Robots
 5. Money Money 2020
 6. Spike
 7. Love and Money
 8. Right Hand-A-Rama
 9. Roshambo
 10. Hungry Hungry Models
 11. Spastic Society
 12. X-Ray Hamburger
 13. Teenagers From Mars" (Bonus Track)
 14. Hammer Of The Gods" (Bonus Track)

DISEASE IS PUNISHMENT
Toto je DVD skupiny The Network! s názvem Disease is Punishment.
Info: DVD skupiny The Network! zachycuje jejich první živé vystoupení v Los Angeles, které se konalo v listopadu 2003. Je zde 5 živých hudebních videí této skupiny.

The Network

14. září 2011 v 20:33 | Magnumka
Skupina THE NETWORK! se poprvé objevila na podzim roku 2003 jako předskokani Green Day. Spousta lidí je tehdy obviňovala, že jsou to ve skutečnosti sami Green Day, což skupina razantně odmítala. The Network! stále hrají, a dokonce už vydali i vlastní první cédéčko, které nese název Money Money 2020 - vzniklo u nahrávací společnosti ADELINE RECORDS.
FINK (= Billie Joe Armstrong)

Je frontmanem The Network! a ve skupině plní funkce zvěváka a kytaristy. Je to právě on, kdo poskytuje kapele finanční prostředky - peníze získal vyrobením přístě tajné jaderné zbraně (po jejím vyrobení se vypařil i s penězi). Když zrovna nehraje se skupinou, tak se v civilním životě věnuje povolání aquabelly.
VAN GOUGH (= Mike Dirnt)

Ve skupině funguje jako zpěvák a baskytarista. Narodil se v Belgii, v mládí byl svým strýčkem donucen pracovat v jeho firmě na jatka. Několik let žil také v Tibetu, protože chtěl za každou cenu zdolat Mount Everest. Po dvanácti neúspěšných pokusech to ale nakonec vzdal a s amputovaným nosem a omrzlinami téměř po celém těle se odstěhoval do Oaklandu, kde chová zvířata, která poskytuje pokusným laboratořím. Je vegetarián.
THE SNOO (= Tre Cool)

Hraje na bicí. Původně je mexickým zápasníkem, který v mládí vyrůstal v těch nejchudších čtvrtích Buenos Aires (hlavní město Argentiny). Za rušení veřejného pořádku si dvakrát poseděl ve vězení v Texasu. Zbožňuje feferonky.
Z (= Ronnie Blake)

Hraje na klávesy a zajímavostí je, že na ně hraje pouze jedním prstem. Nejraději cestuje stopem. Z není jeho pravé jméno - všichni mu tak říkají z toho důvodu, že jeho pravé islandské jméno je velmi složité.
CAPTAIN UNDERPANTS (= Jason Freese)

Údajně získal dvě olympijské medaile za švédský tým - ač není známo, ve které disciplíně. Mírně koktá a hovoří plynně sedmi jazyky. Když mu bylo šest let, vyrobil svůj první syntenzátor.
BALDUCCI (= Jason White)

Kytarista. Údajně chce v nejbližší době odletět do vesmíru, proto se chystá vstoupit do vesmírného programu NASA. Je zajímavý pro své neobvyklé pohyby hlavy a hrudníku.
The Network
 
 

Reklama