Mike Dirnt

Mike Dirnt

14. září 2011 v 18:47 | Magnumka
Mike Dirnt

Celé jméno: Michael Ryan Pritchard
Datum narození:
4. května, 1972
Rodné město: Berkeley, Kalifornie, USA

Barva očí:
Modrá
Přírodní barva vlasů: Hnědá
Výška:
5'10" - 175 cm (1' = 0,3048 m, 1"=2,54 cm)

Stav: Ženatý, první manželku - Anastacia si vzal v roce 1996, druhou manželku - Sarah v roce 2004. Se svou současnou manželkou Brittney se oženil 14. března 2009
Děti:
Dcera s Anastacií - Estella Desiree -Stella- (duben 1994), syn Brixton Michael s Brittney (říjen 2008), dcera Ryan Ruby Mae (listopad 2010)
Rodina:
Mike je adoptovaný, má nevlastní sestru jménem Myla

Hudební nástroje: Basová kytara, farfisa (?), kytara, bicí a kšiltovka
Restaurace:
Mike vlastní restauraci Rudy's Can't Fail Cafe v Emervilu v CA
Ostatní kapely:
Mike stále hrajev kapele The Frustrators, Screeching Weasel, Crummy Musicians, Squirtgun
Vedlejší projekty kapely: Network, The Foxboro Hot Tubs

Instagram: mike_dosxx

Biografie
Michael Ryan Pritchard, nyní známý jako Mike Dirnt, se narodil 4. května 1972. Mikova matka byla závislá na heroinu a tak byl dán k adopci. Adoptoval si jej pár, složený z rodilé Američanky a bělocha - přítele a ochránce indiánů. Když byo Mikovi 7 let, jeho adotivní rodiče se rozvedli. Mike žil chvíli s otce, ale konfrontace ho poslaly zpět k matce. Žili tam v obdobných podmínkách, zatímco jeho sestra odšela z domu když jí bylo 13. "Děly se tam různé věci," říká Mike. "Když jsem byl ve čtrvté, nebo páté třídě, zůstala moje mamka venku celou noc. Domů přišla až další den, s nějakým klukem, který se k nám nastěhoval. Nikdy předtím jsem se sním nesetkal, ale zničeho nic to byl můj nevlastní otec. Několik let jsme spolu nevycházeli. Později, když jsem byl na střední, se o nás mamka odstěhovala a já a můj nevlastní otec jsme se opravdu hodně sblížili. Věc, kterou mi rodina dala, byla dělnická povaha. Ale pak umřel, když mi bylo 17."

Mike se odstěhoval, když mu bylo 15 let a žil ve svém náklaďáčku. Později si pronajal místnost v domě Billieho maminky a později žil s ostatnímui punkáči ve aquatu. Billie a Mike začli žít pro své víkendy v projektu Gilman Street. Mike ještě stále chodil do školy, hrál ve Sweet Children (ze kterých se později stali Green Day) a žil sám. Živil se tím, že pracoval jako kuchař. Mike téměř ani nedostudoval, protože jeho matka odmítla podepsat potřebné povinné-prezentační formuláře. "Vzal sem si mamku bokem," říká Mike. "Řekl jsem: 'Je to tak, jak to je. Máš život plných sraček, takže jestli se mě jednou za semestr ptáš, jestli má udělané úkoly a všechno hotovo, není to správný. Selhal jsme v něčem? Ne, a chystám se promovat, pokud se chystáš mi stát za zády. Jednou v životě jsi se rozhodla mít morálku a to mně pěkně sere. Nehrej si na mámu jednou ročně. Tak s tím kurva nepřestávej.'" akonec Mike odpromoval a dokonce zůstal víc než jeden rok na vyšší střední škole. Pak se Billie s Mikem přestěhovali do Oaklandského squatu v Kalifornii (inspirace pro "Welcome To Paradise").
Mike si v roce 1996 vzal svou dlouholetou přítelkyni Anastacii a v dubnu 1997 se jim narodila dcera Estele Desiree. Mike svou dceru proavdu moc miluje a dostala přezdívku "Hero" (hrdina). Dnes jsou Mike a Anastacia rozvedení, avšak i zak zůstali dobrými přáteli. Znovu se Mike oženil v roce 2004 se Sarah, která ho nechala kvůli tomu, že Mike kvůli nahrávání American Idiot trávil ve studiu příliš mnoho času. V březnu 2009 si Mike vzal za ženu Brittney. 11. října 2008 se jim pak narodil syn Brixton Michael. On a jeho rodina dnes bydlí v Oaklandu v Kalifornii. Mike také vlasntí kavárnu/restauraci Rudy's Can't Fail Cafe, pojmenovanou podle písně The Clash. avárna je v Emerville v Kalifornii.
 
 

Reklama