Ideas

Work in Progress

3. února 2012 v 0:33 | Magnumka
Na slíbený překlad Kerrangu jsem nezapomněla.. jenom jsem se do něj pustila dost pozdě. Zítra večer by tady měl být :)

Translating

18. ledna 2012 v 21:48 | Magnumka
Před nedávnem jsem vám slíbila překlad Lighting ans Sound America. Předevčírem jsem s překladem začala, ale bohužel to chvíli potrvá - je to psáno dost malým textem, takže po chvíli čučení do toho srozbolí oči a člověk se ztrácí v řádcích...
Jenom jsem chtěla dát vědět že se neflákám, že na něčem dělám... doufejme že až dodělám tohle budu konečně moct dodělat rozpřekládaný Larryho "deník"...

I'm so sorry!

13. ledna 2012 v 20:25 | Magnumka
Vím že jsem vám an dnešek slíbila novinky, ale bohužel - nedávno mi buchlo trafo na napájecím kabelu, dneska se nový napájecí kabel rozhodl nefungovat... v trafu mi to cvaká, počítač se může z nápisů "AC MODE/BATTERY" posrat, bliká mi z toho brazovka.. Takže kabel nejspíš pudu vyreklamovat a doufám že mi dají nějaký náhradní bo měsíc bez laptopu kvuli kabelu se mi fakt nechce být...

Pokud se ještě dneska dostanu na pevný PC tak novinky dodám, každopádně dřív jak o půl desáté to nebude.. ale nic neslibuju, spíš počítejte že se to tu objeví až zítra večer... což dost komplikuje situaci že ano..

Tak se omlouvám, ale občas se hold dějou nepředvídatelné věci.. DO PRDELE!

Fail...

12. ledna 2012 v 21:01 | Magnumka
Hmmmm... tak někdo z vás mi asi špatně držel pěsti.. :D Ne sranda.. zkouška mi utekla o blbé tři bodíky kvůli úplně stupidním chybám... No každopádně do překladu se pustím, ale ne dneska.. tak samo novinky, nějaké jsou, ale dodám je až zítra.

Math Exam

11. ledna 2012 v 21:06 | Magnumka
A je to tu zase... dneska nic nepřibyde, zítra mě čeká z kouška z matiky... a řeknu vám, že je to teda mega hnus.. Tak držte palce ať se to povede ať se můžu pustit do překladu toho článku :)

Oh ..

3. ledna 2012 v 21:57 | Magnumka
Dneska ani zítra žádné novinky nepřibydou... ve čtvrek mám první zkoušku tak jsem z toho dost nervózní a šprtám a šprtám :/

Tak mějte strpení... :)


Videos

11. prosince 2011 v 22:15 | Magnumka
Všimla jsem si, že po najetí blogu se mi místo vloženého videa obejví třeba nějaké jiné, vložené dřív. Pokud se vám něco takového stane, aktualizujte stránku, to by mělo stačit.

Here we go

9. prosince 2011 v 20:31 | Magnumka
OK, týden zápočtových písemek mám za sebou... a věru úspěšně (až teda na matiku, kterou budu příští týden opravovat - jak nečekané).

Dneska dodělám novinky a od zítřka budu zase dělat na nějakém překladu... jakém, to ještě nevím.. tak jdem na věc

Credit Week

6. prosince 2011 v 21:19 | Magnumka
Zdravím a opět přináším blbé zprávy.

Minulý týden nám učitel oznámil "abyste toho v zápočťáku neměli moc, napíšem si zápočtový test příští týden." COž je tento týden.... No bohužel to řekli úplně všichni.
Takže nás tento týden čekalo 7 zápočtových testů + odevzdání několika programů. Co už, dva testy máme za sebou, 5 jich máme před sebou. Ve výsledku to znamená učivo za celý půlrok v jednom týdnu..

Každopádně v pátek by toto terno mělo skončit, takže všecko co by se tady během týdne neobjevilo, doám v pátek, popř. sobotu. Pak už by měl blog fungovat normálně, jelikož bude jenom zápočťák a pak už se budu učit jenom na zkoušky... at o budu dělat přes den... takže by měl být čas snad i na další část Kerrangu :)

Tak to s tímhle "nouzovým režimem" a semnou ještě chvilku vydržte.

Something's here

1. prosince 2011 v 21:31 | Magnumka
Tak, nějaké novinky jsem dohnala, další zase zítra.. ještě mě dneska čeká spousta práce do školy :/

School school school

30. listopadu 2011 v 20:59 | Magnumka
Opět se omlouvám, za zpoždění novinek.... ale mám pocit že umírám :/ nehorázná spousta práce... začínám pociťovat konec semsetru :D
Nicméně snad v pátek bude chvilka času na doplnění :)

We live in modern world, huh?

27. listopadu 2011 v 14:42 | Magnumka
Vím že jsem psala, že se v pátek mrknu na články.. no bohužel, v pátek nebyl čas a když už jsem se na něco chystala, tak mi spadl iternet a naskočil teprve před chvíli... 2 DNY! No chápete to?! Aby toho nebylo málo, ráno zapnu laptop, že aspoň udělám zas něco do programu, asi po 10 minutách pecka jak sviňa, vyhozené pojistky i s hlavním jističem.... buchlo mi trafo napájecího kabelu, takže jsem ještě letěla do obchodu pro nový kabel k počítači.... Nicméně alespoň jsem udělala pár věcí do školy.
Takže já teď dodělám novinky, mrknu na ten Billieho dopis a možná se večer pustím do překladu rozhovoru s Campbellem... ale to se ještě uvidí...

Hey that's good :D

17. listopadu 2011 v 2:19 | Magnumka
Začala jsem překládat 9. část Larryho deníku a můžu vám říct, že je to docela prdel :D Jsem zatím asi ve čtvrtině a prozatím jsem musela překládat všechno, i to, co se přímo netýká Green Day... neávalo by to pak totiž smysl.. přiznávám, že tyhle části nepřekládám až tak úplně svědomitě jak bych měla, ale měly by tam být jen malé nedostatky (některé zkrácené věty apod.)

Teď už je na překlad docela pozdě, ráno budu muset vstávat, takže pro dnešek skončím, ale můžu vám už teď říct, že se máte na co těšit. On totiž popis toho, jak Billie s Mikem museli spát ve vaně kvůli strachu ze psů, nebo vyšplouchnutí show kvůli rozpadu Operation Ivy, je docela zajímavé počteníčko... Píše to fakt chytlavě :D

Tak to jenom na nalazení.. já teď mažu spát..

I'm sorry again

8. listopadu 2011 v 21:03 | Magnumka
Vím, že teď blog krapet zase zanedbávám, ale ve škole máme opět fofry. O víkendu snad najdu trochu času abych dodala vše potřebné.
Každopádně se máme na co těšit, protože Greeni byli v rádiu.. více se dozvíte během týdne, nejpozději snad do neděle..
 
 

Reklama