American Idiot Musical

Broadway Idiot Deluxe DVD

12. listopadu 2013 v 20:33 | Magnumka
Wow, právě máte možnost objednat si Broadway Idiot ve verzi "Deluxe". Součástí je bonusová fotogalerie, dalších 20 minut navíc a taky 8 stránkový booklet, ve kterém najdete nepoužité a neviděné fotky nejen ze zákulisí.
Má to jednu chybu a to tu, že tento Deluxe balíček je k dostání pouze přes BroadwayIdiot.com. Cena je $24,99 což je cca 500 Kč.
Pokud si to objednáte někdy v téhle době tak by vám to do 9.12. mělo dorazit.

American Idiot’s Daniel C. Jackson Feels Like a Rock God

8. listopadu 2013 v 22:02 | Magnumka
Na portland.broadway.com je rozhovor s Danielem C. Jacksonem, který momentálně hraje v muzikálu St. Jimmyho. Není moc dlouhý, jestli hcete, mrkněte tam. Říká například:
  • "Jako St. Jimmy je opravdu nemožné necítit se jako rocková hvězda. Ta světla, foťáky, třpytky a punk rockové bicí mi dodávají pocit řádného rockového boha."
Já hrát v tomhle muzikálu tak mi asi taky prší do nosa :D

Broadway Idiot -- Behind the Scenes With Billie Joe Armstrong - CZECH

21. října 2013 v 21:10 | Magnumka
Rencenze přeložena z huffingtonpost.com:

BROADWAY IDIOT - ZA SCÉNOU S BILLIEM JOE ARMSTRONGEM

Autor: Melissa Webster
Datum: 17.10.2013

Dokument Broadway Idiot je méně o procesu přeměny smash-hitového koncepčního alba Green Day American Idiot na Broadwayský muzikál, ale spíše o dojemné cestě jejich frontmana Billieho Joe Armstronga z velkých rock-and-rollových stage do děsivé, neznámé oblasti muzikálového divadla. Často srdcervoucí Armstrong a režisér Michael Mayer pojali tuto nepravděpodobnou spolupráci s poctivostí tak obrovskou, že je nemožné nefandit jejich úspěchu už jen proto, že je tak inspirující.

"Nevíme, jak to nazvat. Není to tak úplně opera... takže nevím, jak to bude přijato," popsal Mayer muzikál před jeho debutem na Broadwayi, dává bez obalu najevo zranitelnost, která je v rozporu se vším tím humbukem a marketingem, ale to co mi v tomto dokumentu nejvíc rezonovalo byla zranitelnost samotného Armstronga. Normálně je na stage nafoukaný a sebejistý když se svou kapelou Green Day vystupuje před tisíci fanoušky kteroukoliv noc, takže vidět tuhle jeho stránku, jak se jako nováček učí jak to chodí při divadelním představení, je dar sedět při tom v první řadě a sledovat jeho rozkvět na místě, které našel náhodou, i když všem bylo jasné, že v tom uspěje.

Když mluvíme o pozitivním podpůrném systému, který se tak liší od konkurenčních hudebních a filmových profesionálů, nic to nezdůraznilo více než otevřený rozhovor, ve kterém popisuje jaký vliv, že se stal součástí tohoto muzikálu, to na něj mělo po jeho zkušenostech v začátcích, když se učil jak to chodí v hudebním průmyslu, "Za starých časů, mluvím o těch z jakési undergroundové scény, tady byla spousta kapel, které byste mohli sledovat, které byly kapely vašich přátel a tak. Víte, všichni se nějak uživili a bavili se, ale zároveň se učili. Jakmile se Green Day dostali pryč, začli jsme to ztrácet. Ztráceli jsme přátele. Což je vpořádku. Potřebujete jich jen pár... prostě se stalo složitější nějak najít spřízněné duše... Nestalo se to v rock'n'rollu. Stalo se to v divadle. To je věc, která mě nepříjemně překvapila."

"Potřebujete jich jenom pár" shrnuje bolest z odmítnutí v počátcích oproti tomu objevuje spřízněné duše, které našel když si osvojil vášeň a "svůdnou a inspirující" nákazu divadla. Billie Joe Armstrong byl nakažený a pozorovat ho na stage v roli St. Jimmyho bylo kouzelné. Popisuje St. Jimmyho jako "část sebe," Armstrong odhaluje, že každá jedna z postav byla tak či onak součástí celého jeho života. Z nečekané a neplánované rodiny v letech, při zlomu z náct na cet, která ho donutila vyrůst, přes démony jeho závislostí jež ztvárňují St. Jimmyho, k jeho dospívání na rock-and-rollové scéně, Armstrong dává kus sebe sama do každé části příběhu. Když řekl: "Tohle album je moje dítě, takže si chci být jistý, že ho nikdo neošuká," je zřejmé, že to není řeč ega rockové star.

Broadway Idiot se promítá v San Franciscu od pátku 18. října do 24. října v The Vogue a já doporučuji navštívit tuto událost každému, kdo chce pohled do zákulisí na nedokonalost a inspiraci tvůrčího procesu, kde jsou ega a jednotlivé programy dne zaraženy hned ve dveřích kvůli spolupráci spřízněných duší se záměrem vytvořit umění, a výsledkem není jen opožděný nápad.

BJA will introduce Broadway Idiot in SF

18. října 2013 v 21:07 | Magnumka
Dneska v 18:30 v San Francisu se bude promítat Broadway Idiot - nic zvláštního až na to, že ho přijde uvést sám mr. Billie Joe Armstrong. Promítání proběhne ve Vogue Theatre a časy jsou dle lístků psány na 19:00 a 21:00, cena je $10,50 pro studenty a seniory se slevou. DO háje už ale! Já chci taky!

Broadway Idiot -- Behind the Scenes With BJA

18. října 2013 v 20:55 | Magnumka
Mám pro vás další recenzi na Broadway Idiot. Teď hned ne, ale později na to mrknu a do rána, nejpozději zítra večer tady bude. Takže zatím se mrkněte na huffingtonpost.com.

One night only!

16. října 2013 v 21:04 | Magnumka
A ještě chvilku u Broadway Idiot zůstanu - dokument se 15.10. promítal i v dalších městech, ale vždy jen tuto jednu noc:
  • Atlanta, GA - Midtown Art
  • Denver, CO - Chez Artiste
  • Detroit, MI - Main Art
  • Houston, TX - River Oaks
  • Indianapolis, IN - Keystone
  • Minneapolis, MN - Lagoon
  • San Diego, CA - Hillcrest
  • St. Louis, MO - Tivoli
Na celý seznam měst, kdy a kde se bude film promítat se podívejte tady, kde najdete i odkazy na lístky.

Billboard: Broadway Idiot - Film Review - CZECH

16. října 2013 v 20:32 | Magnumka
Na Billboard.com se objevila recenze na Broadway Idiot. Tady je překlad:

GREEN DAY, "BROADWAY IDIOT": RECENZE

Autor: Phil Gallo, LA
Datum: 11. října 2013


"Broadway Idiot"
Režisér: Dough Hamilton
Producent: Ira Pittelman
V hlavních rolích: Billie Joe Armstrong, Michael Mayer, Mike Dirnt, Tre Cool
Distributor: Film Buff
Datum vydání: 10. října (CBGB Film Festival), 11. října (New York, na vyžádání), 15. října (eight one-nighters ?), 18. října (další města)
Délka: 81 minut

Katarze byla jen vzácně zachycena tak, jako ve snímcích Dougha Hamiltona, kde můžete vidět naprosto užaslého Billie Joe Armstronga pár vteřin poté, co slyšel několik herců předvést písně z "American Idiot." Je to scéna na začátku "Broadway Idiot," která popisuje cestu muzikálu "American Idiot" z Berkeley v Kalifornii, přes zkušebnu po Broadway v roce 2010 - a fanoušci jsou si vědomi, že film bude rock'n'rollová cesta stejně jako divadelní.

Naštěstí Armstrong nosí své srdce na dlani a nikdy se nebojí vyjádřit emoce, které má, když se umělci pouštěli z jednoho trénování k druhému. Pro herce, producenty a hudební talenty, je to o tvorbě show; pro Armstronga je to o komunitě a kamarádství.


"Broadway Idiot" nabízí pohled do zákulisí na každý krok procesu - od konkurzu, přes rozhodnutí, jestli tohle vůbec má šanci stát se show, vyzkoušení v rodném městě Green Day, v Berkeley až po Broadway, kde se nakonec Armstrong přidal k obsazení. Hamiltonova režie a editace Roba Tinwortha zvyšují intenzitu na každém záběru - napětí se uvolnilo teprve až Armstrong seděl se svými hudebními režiséry seděli v publiku a rozpitvávali stavbu písní.

Hamilton elegantně přidává některé vynikající záznamy z koncertů z turné k American Idiot - skvělá připomínka toho, jak silná tahle nahrávka je a jak dobře je spojena s fanoušky. Poskytuje to ostrý kontrast k tomu, jak moc je zkušenost z Broadwaye odlišná. Když je Armstrong součástí hereckého obsazení, musí se naučit pravidla a dekorum stage. Vtipné je, že když on a jeho kamarádi z kapely v minulosti odpovídali na otázky, nikdy nezmínili, že by album mělo být použito pro show.

Billboard: Broadway Idiot - Film Review

15. října 2013 v 22:07 | Magnumka
Mrkněte na Billboard.com, je tam recenze na Broadway Idiot. Dneska už se mi nechce, ale zítra to přeložím.

Broadway Idiot - Special Guests + another short video, pre-order

10. října 2013 v 20:51 | Magnumka
Zítra je v NYC premiéra Broadway Idiot. Už jsem psala dřív, že po promítání bude možné klást otázky speciálním hostům a to budou v pátek režisér Broadway Idiot Dough Hamilton, režisér American Idiot Michael Mayer a představitel Johnnyho John Gallgaher Jr. Dough Hamilton by se měl také ujmout uvedení dokumentu před promítáním.
V sobotu pak bude možné své dotazy směrovat k těmto lidem - Doughovi Hamiltonovi, Michaelu Mayerovi, představitelce Whatsername Rebecce Naomi Jones a představitelce Extraordinary Girl Christině Sajous. D. Hamilton se opět ujme úvodního slova.
Jinak jak už víte, lístky stojí $14 což je necelých 270 Kč.

Mám tady ještě jednu upoutávku, na kterou se můžete podívat na cbgb.com.
Taky už jemonžé film předobjednat na Amazonu, iTunes a VUDU. Na těchto obchodech nám prozradili, že délka filmu je 81 minut a podle formátu (a obchodu) stojí od $9,99 po $14,99 což znamená, že cena se pohybuje od 180 Kč po 280 Kč... dost slušné a už se třepu kdy vyjde u nás.

Fakt strašně moc závidím...

Preview the Green Day doc 'Broadway Idiot'

9. října 2013 v 12:52 | Magnumka
Jednoduše daší lákadlo na Broadway Idiot - mrkněte se na něj na usatoday.com

Broadway Idiot - A message from Billie Joe

7. října 2013 v 21:12 | Magnumka
Billie láká lidi na premiéru Broadway Idiot do New Yorku, dole máte jeho pozvánku, ve které říká lidem že mají zaznamenat jak se tam baví a užívají si to. Jen tak pro zajímavost - lístek stojí $14.00 což je asi 270 Kč. Jak už jsem psala, po filmu bude prostor pro otázky, pořád ale nevím kdo bude odpovídat - je tady možnost že sám Billie Joe a třeba se připojí i Mike s Trém.
Já mám pro něj taky zprávu - Víš Billie, my bychom rádi, ale máme to trochu z ruky a když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi...

EDIT:

Odpovídat na otázky budou Dough Hamilton a někteří z herců.

Broadway Idiot - BJA: "St. Jimmy is part of myself"

5. října 2013 v 22:02 | Magnumka
Na stránkách Broawday.com můžete vidět další klip k Broadway Idiot. V tomto kousku mluví Billie Joe a Michael Mayer o jedné z nejvýznamnějších postav - St. Jimmy. Myslím si, že není potřeba dodávat nic víc než Billieho větu: "St. Jimmy je část mě." Mayer dál potom říká, že i Billie, stejně jako všichni ostatní, má svoji temnou stránku, která je: "sebedestruktivní, manipulativní, charismatický, ale nebezpečný sobě i okolí." Nepřekvapilo mě to, ani trochu.. ale než tohle DVD rozdýchám tak to bude něco... Podívejte se i na stránky tohoto dokumentu, třeba se tam dozvíte něco co nevíte.

No a už to tady dlouho nebylo, takže - VRCHOLÍME! MÁTE SE NA CO TĚŠIT!


Broadway Idiot premiere

3. října 2013 v 21:05 | Magnumka
Už příští týden v pátek, 11. října bude mít Broadway Idiot oficiální premiéru v New Yorku, hned potom v soboru bude druhé promítání ve Village East Cinema. Dokument má mít 80 minut a po promítání bude vyhrazený čas na Q&A směrem od publika. Žeby se tam kluci objevili? Dál sa pak samozřejmě bude fil mpromítat po celých Státech. Fotka dole by měla být z onoho filmu.

Another video from Broadway Idiot

1. října 2013 v 21:05 | Magnumka
Na stránkách Rolling Stone najdete nový trailer k Broadway Idiot. V něm uvidíte, jak nahrávají muzikálovou verzi 21 Guns a Billie například říká, že tento song hráli pořád dokola, zároveň tenhle song hráli i na turné.. no muselo to být trochu na palici. Video mi nejde vložit, takže musíte tam.

Tady úryvek z článku:

"Když jsme začali natáčet náš dokument, měli jsme úžasný přístup do tvůrčího procesu Broadwayského týmu," řekl Rolling Stone režisér filmu, Dough Hamilton. "Ale nebylo to až několik měsíců po, když nám Billie Joe Armstrong otevřel dveře a pozval nás do soukromých nahrávacích studií Green Day, kde jsme skutečně dostali možnost nahlédnout do procesu, ve kterém Billie Joe, Mike a Tré vytvářeli zvuk Green Day."

Dokument bude mít premiéru v New Yorku 11. října.

Broadway Idiot trailer

25. září 2013 v 22:04 | Magnumka
Přejděte na FB Broadway Idiot, kde je trailer ke stejnojmennému dokumentu o muzikálu American Idiot. No a když už tam budete, podívejte se do galerie na FB GD Live on Tour, mají tam z toho udělané fotky.
Billie tam mluví s Michaelem Mayerem a říká "Máš Facebook? Připadám si, jako kdybych ten svět viděl poprvé v životě, je to divné. Jsem rád, že teď mám vůbec mobil." Mayer tam říká, že se Billie snaží chránit svoji rodinu před všemi těmi lidmi, co se z něj snaží si urvat kousek pro sebe, ale že když chcete být součástí show, tak to nejde. Musíte se začlenit do rodiny která vzniká tam a přijmout to se vším dobrým i zlým..

Osobně už se nemůžu dočkat, až bude Broadway Idiot k mání v obchodech, celá takhle věc s muzikálem mě od začátku dost nadchla takže... jsem strašně nadšená!


Broadway Idiot at CBGB + working ongetting BI to the rest of the world

19. září 2013 v 19:54 | Magnumka
Broadway Idiot zahájí letošní CBGB Music and Film festival v New Yorku 10. října. Dál se potom bude promítat v dalších městech. Na seznam se můžete podívat na FB Broadway Idiot.

Mám pro vás ale taky velmi dobrou zprávu: Byla podepsána smlouva s mezinárodním distributorem filmů Roco Films, čímž se snaží dostat Broadway Idiot do celého zbytku světa. Takže doufám, že se to dostane i k nám.

Broadway Idiot comes out October 18th

29. srpna 2013 v 21:54 | Magnumka
DVD dokument Broadway Idiot vychází 18. října v USA a v Kanadě.. u nás by to mohlo být ještě o něco dříve. Jako malou ochutnávku bylo zveřejněno dvacetivteřinové video, kde se Billie s Mikem jenom tak poflakujou. Nejsem si jistá, jestli tady to vložené video bude hrát, pokud ne, anebo pokud budete chtít vidět video ve větším, mrkněte se sem.

AIM - new North America tour dates

21. srpna 2013 v 22:20 | Magnumka
Muzikál American Idiot se bude hrát dál. Bylo oznámeno 67 měst a celkové přes 100 představení, Samozřejmě jen po Americe. Mrkněte na stránky muziálu - najdete tam města od New Yorku po Los Angeles, tentokrát ale i města v Kanadě... Momentálně je muzikál v Japonsku a Korei.. a my si můžem pustit ledatak soundtrack..

Billie will play St. Jimmy in the AI movie - one day...

30. července 2013 v 9:29 | Magnumka
Hahaaa, konečně něco kloudného: Michael Mayer během včerejšího promítání Broadway Idiot v New Yorku při Q&A řekl, že až se bude dělat film American Idiot, tak St. Jimmyho bude hrát Billie. Řekl, že neví kdy to bude, kvůli Hollywoodu. Mají nějaký problém - nevím jestli se jim to nelíbí, nebo mají nějaké papírování. Těžko říct.

Ovšem o filmu toho pořád moc nevíme. V roce 2011 jsme se dozvěděli že ho má režirovat Playtone, společnost Toma Hankse, kteří si zakoupili práva na muzikál. O Billieho účinkování ve filmu se spekulovalo celkem dost a dokoce ohledně role napsal tweet:

  • Nejsem tak úplně zavázaný k roli St. Jimmyho v AI filmu. Ano, mám zájem. Ano, někdo stiskl kohoutek...
Od té doby je však ticho po pěšině až do teď. Během zítřka by se mělo na netu objevit celé Q&A s Mayerem tak uvidíme co pěkného nám ještě prozradil.

Bude film? Teď už se mluví vážně? Že by?!

Broadway Idiot in NYC tonight

29. července 2013 v 21:05 | Magnumka
Film Brodway Idiot se bude dneka večer promítat v New Yorku v Lincol Centre. V NY se ještě nepromítal, takže jeho poprvé... no a co, u nás se taky nepromítal. My si můžem leda tak políbit prdel a všem je to je jedno! Ne, více k tomu prost dneska nenapíšu. Tečka! :D

Broadway Idiot at Lincoln Center, NYC

22. června 2013 v 22:08 | Magnumka
Film Broadway Idiot, který měl premiéru na South By South West festivalu se bude 29. června promítat v New Yorku v Lincoln Center.... Ach jo, ti se maj..

Broadway Idiot at Berkeley Repertory Theater

17. dubna 2013 v 20:18 | Magnumka
Muzikál American Idiot, chválně, pamatujete si, kde to všechno začalo? Tento, později Broadwayský sellout, zažil svůj debut v roce 2009 v Berkeley Repertory Theatre, Kalifornie. A na tomtéž místě, 4 roky později se bude promítat dokument o tom, jak to vše vznikalo.
Broadway Idiot se bude v Berkeley promítat v sobotu 4. května ve 20:00, přičemž dovnitř vás pustí už hoďku předem... Lístky stojí $10, k mání jsou i VIP za $20, kde je v ceně krom spešl míst k sezení taky fotokniha.... chtěla bych to vidět a v takové atmosféře hmmmm...

Kurevsky závidím kamarádovi, před chvílí mi volal, že se chystá na zítřejší koncert v LA... Udělala jsem anketu, jestli pojedete letos na koncert tak tam něco zaklikněte..

Broadway Idiot will open Newport Beach Film Festival

31. března 2013 v 1:18 | Magnumka
Na stránkách OC Register byla zveřejněna zpráva, že Broadway Idiot - dokument o vzniku muzikálu American Idiot - bude zajujícím snímkem na Newport Beach Film Festival, který se bude konat 25. dubna.
Lístky budou k mání od 1. dubna na stránkách NewportBeachFilmFest.

Billboard: Broadway Idiot - CZECH

18. března 2013 v 21:38 | Magnumka
Rozhovor přeložen z Billboard.com

BROADWAY IDIOT: NOVÝ FILM O MUZIKÁLU GREEN DAY MĚL PREMIÉRU NA SXSW

Autor: Phil Gallo
"Broadway Idiot," behind the scene film o vytváření muzikálu "American Idiot," má dnes světovou premiéru, promítá se i "Cuatro!," který zaznamenává Green Day jak nahrávají tři alba.
"Broadway Idiot" se vztahuje na vývoj divadelního kousku v Berkeley v Kalifornii, prezentaci materiálu Billiem Joe Armstrongem, Mikem Dirntem a Tré Coolem, transformaci na Broadway a Armstrongovorostoucí zapojení do projektu včetně toho, kdy se octl v roli St. Jimmyho. Show na Broadwayi běžela v letech 2010-2011 a od té doby jsou s ní na cestách.
Jako všechny muzikály, producenti filmů začali brzo začali s marketinkovým materiálem jako jsou trailery a producent Ira Pittelman říká, že on sám začal vidět potenciál pro dokument, zavolal Hamiltonovi, jehož práci můžete vidět např v "Nova" na PBS a jinde.
Hamilton a Pittleman se stali Broadwayskými producenty před 12 lety a před tím 30 let provozovali Heartland Music. Společně dali dohromady nějaké poznatky o Brodwayském zvárnění a filmu.

Film se drží tvůrčího procesu a nezasahují do něj žádné vedlejší vlivy. Kdy jste si uvědomil, že máte dostatek materiálu a příběhu na to, abyste se na to zaměřil?
Doug Hamilton: Cítil jsem, že se nechci dostat mimo proces. Nechtěl jsem udělat jeden z těch newsy filmů, kde různí analytici mluví o Broadwayi, nebo kde procházejí nějací kritici a povídají o show. Měli jsme neuvěřitelný a velmi vzácný přístup k procesu a jako filmař můžu říct, že to bylo boží. Filmová a televizní práce je nejlepší, když jdete pracovat na místa, kde obvykle nechodíte a nikdo se nedostane do zkušebny nebo nahrávacího studia. A neměli jsme mnoho sporů.

Co byl ten bod, kdy jste si řekl, že se z toho klube příběh?
Hamilton: Věc, která všechny překvapila byla ta, že Billie Joe měl o show opravdu zájem a našel si k ní osobní vztah. Mluví o tom, jak si idealizuje ranné období Green Day, jaká tam byla skutečná komunita hudebníků a taky o tom, že s tím jak Green Day "rostli," ztratili spoustu přátel. Chtěl komunitu a to co říká ve filmu je to, že ho dostalo že to všechno našel v divadle. Zamiloval si obsazení muzikálu stejně tak jako si oni zamilovali jeho. Našel muzikálové spojení se společností a s hudebním supervizorem Tomem Kittem.

Nakonec byl obsazen do role St. Jimmyho, což zřejmě tehdy v zimě pomohlo show vyprodat.
Pittleman: Poprvé se v roli objevil na týden v září. Nikomu jsme to neřekli, protože jsme nevěděli, co se bude dít a nevěděl to ani Billie. Takže počkal den nebo dva před svým prvním vystoupením a pak to tweetnul. Neudělali jsme žádné reklamy a i přesto stály podél bloku dlouhé řady. Když byl v show, to místo se vznášelo.

Jak jste srvonávali jeho účast s ostatními hudebníky?
Pittelman: Spolupracoval jsem se spoustou hvězd, ale nikdy jsem neviděl něco takového. Stal se tátou a Adrienne, jeho žena, se stala mámou. Hrál s nimi softball, vzpomněl si na narozeniny každého herce, byl tam 45 minut předem a každý večer si navlíkl jiný kostým. Jednu noc se vydal do ulic jako Naked Cowboy. Herci z muzikálu jsou všichni hlavně fanoušci Green Day. Zní to banálně, ale bylo to inspirující.

Jedna ze skvělých věcí na filmu je, že neukazujete jenom to, jak může být hudba "American Idiot" aranžovaná různými způsoby, ale taky spojení s tradičním Broadwayským muzikálem jako je "Chorus Line."
Hamilton: Chtěli jsme se dostat k tomuto tématu a chtěli jsme posadit dohromady Toma, řežiséra Michaela Mayera a Billieho, aby mluvili o hudbě. Zkoumáme hudbu a kořeny Billieho Joe v hudbě, s Tomem mluvíme o muzikantech hrajících na klávesy a ostatních. V jednom z rozhovoru (Armstrong) mluvil o tom, jak se jako malý učil zpívat písnčky Franka Sinatry a George M. Cohana. Neměli jsme to kde použít dokud jsem nenašel záběry čtrnáctiletého Billieho jak zpívá nějaké vánoční koledy. Utnul jsem to a Billie řekl "Myslím, že to ujde, ale myslím si, že ti to zazpívám líp." Pár týdnů na to jsem dostal od Billieho email, kde stálo "Něco ti posílám." Zašel za svými bratranci a dostal od nich svoje záběry, kde mu je 11 a zpívá "Send in the Clowns." To bylo skvělé. Byla to Billieho ochota, co tam ty záběry dostalo.

Vote for American Idiot Musical

9. prosince 2012 v 20:48 | Magnumka
Green Day byli nominovaní na cenu "Want's On Stage" - jedná se o jediné ceny, kde o nejoblíbenější produkci rozhodují diváci.

Muzikál American Idiot byl nominován pes Tickets.com na "Best Rgional Production."

Tady můžete hlasovat a pozor, hlas můžete dát jenom jeden.. teda víc, ale počítat se bude jenom ten první. Hlasovat se dá do 13. ledna, výsledky budou oznámeny na ceremoniálu 17. února.

AIM je momentálně na turné a aktuálně j ním jsou ve Velké Británii.
 
 

Reklama