Prosinec 2013

SUPRISE SURPRISE!! THIS IS THE END.

31. prosince 2013 v 12:08 | Magnumka |  About Me
MÁM PRO VÁS PŘEKVAPENÍ!!! KONČÍM S BLOGEM!

Blog mám snad od té doby, co jsme domů zavedli internet. Spousta z vás si můj první blog, tehdy vlastně sblog, pamatujete. Sídlila jsem tam několik let, ale později byl zrušen a já jsem se i se vším svým materiálem musela přesunout sem. Zabralo to dost času, ale byla to fakt spousta práce, kterou jsem nechtěla nechat jenom tak smazat...

Teď nadešel čas se s blogem rozloučit. Není to ani kvůli školy, ani kvůli práce... je to kvůli tak omýlanému překvapení:

STĚHUJU SE NA WEB!

Loni okolo září přišla CarolC s nápadem, že bychom mohly spojit své síly a založit o Green Day web, jelikož tady v ČR žádný pořádný nemáme. Já na to kývla a přípravy začaly. Měly jsme trochu problémy najít někoho, kdo by nám web připravil, no nakonec se to povedlo.
V čem bude web lepší? Nevím. Kecám - jelikož na webu budeme pracovat dvě, neměly by vznikat takové rozsáhlé pauzy jako na blozích; když si jedna bude válet šunky na dovolené, druhá bude přidávat příspěvky a tak dále. Můžete se tam dokonce těšit na soutěže o zajímavé ceny (myslím si, že hned první bude dost zajímavá).

Na web stěhujeme většinu překladů, ale ještě to chvíli potrvá. Nicméně nebude tam vše. To by ale vadit nemělo, protože ani já, ani Carol nebudeme blogy mazat a je pravděpodobné, že se na ně budeme občas odkazovat.
Jinak co se týče klasického obsahu tak se to asi moc nezmění - budeme přidávat novinky, překládat články a rozhovory, tak jako jste byli zvyklí doteď.

Jen bych vás chtěla poprosit o trochu schovívavosti. Pro nás obě je to první webová stránka, takže nám bude chvilku trvat, než se s tím pořádně naučíme (třeba vkládat videa atd), celkový design a funkčnost taky ještě nejsou hotové.

A teď už asi jenom čekáte na odkat... ale my jsme řekly NE! Začneme hezky s čistým stolem, pěkně od nového roku... takže odkaz tady bude zítra.
Doufám, že se vám překvapení alespoň trochu bude líbit a že na náš web alespoň občas skočíte kouknout.
Na rozlučkový článek se podívejte taky na blog CarolC, protože tam má spoustu věcí, které mi mluví z duše a nemám je tady.

Chci vám všem popřát hodně štěstí, dzraví, úspěchů ve škole a v práci, prostě ať je ten příští rok tak dobrý, jak si jen přejete!

Magnumka


News and MERRY CHRISTMAS!

23. prosince 2013 v 20:50 | Magnumka |  NEWS
Žádné novinky nepřiadné už jakou dobu, problém je, že krom toho že nemám čas, ale taky ani žádné pořádné novinky nejsou. Akorát pár ne až tak důležitých věcí, které se dají shrnout do jednoho článku. Jsou to věci jako např. že v Saturday Night Life dělali parodii na několik umělců a mezi nimi se objevil i "Billy Joe Armstrong." Na zkrácenou verzi se podívejte tady, na celou pak zde.
U videí se ještě zdržím. Na GDA je ke stažení šestiminutová verze hry Nativity (znát ji můžete pod názvem Narození Krista). Kluci to pojali celkem komediálně tak se na to mrkněte.
No a ještě jedna věc - Rolling Stone mají na stránkách "40 Best Live Photos of 2013" a je mezi nimi i fotka Billieho z květnového koncertu v New Yorku.

No a mě nezbývá nic než vám všem popřát krásné Vánoce, bohatého ježíška a dobrou večeři. Takové ty klasické věci jako - dávejte pozor na kosti, ať vám nepodjede noha ve vaně, jestli někam pojedete tak na silnicích pozor,...
Kdo máte volno užijte volna a kdo musíte na něčem pracovat tak pozor ať se nepředřete a udělejte si taky chvíli čas.

Nebudu to víc natahovat, nejde mi sem vložit video, tak se mrkněte na YouTube, jak vám kluci zazpívají rolničky.Missing You

14. prosince 2013 v 21:31 | Magnumka |  Videos and Music
Billie na instagramu přidal několik krátýkých videí, ve kterých hraje na akustiku a zpívá Missing You. Někdos i dal tu práci a videa pospojoval a tady je výsledek:


Buy Billie Joes' car

14. prosince 2013 v 21:25 | Magnumka |  Stores
Billie Joe prodává auto! OK, tak ne on, ale společnost, která ho od něj koupila. Na ebay je vystavená aukce auta a jako bonus je přislíbená podepsaná kytara.
Tak trochu zaběhnu do podrobností - jedná se o BMW 2002 TII z roku 1972, dvoudvéřové kupé s volantem vlevo a automatickou převodovkou, najeto má 5 600 mil (něco přes 9 000 km). Pro fanoušky - motor je řadový čtyřválec OHC, pro ostatní - je to modrá s metalíza. Auto má nové světla, HD Pioneer rádio, volant Nardi, kola Panasport a gumy Falken Ziex.
Na fotky auta i kytary se mrkněte na ebay. Cena je $27 000 (cca 540 000 Kč) a aukce končí 15. prosince.


Yep I'm back

14. prosince 2013 v 21:08 | Magnumka |  Warehouse
Omlouvám e za nečinnost, jdu na doplnění novinek:

Tré slavil 9.12. své 41. narozeniny. Opožděně mu přeju všechno nejlepší.

Photo by Adrienne

8. prosince 2013 v 22:40 | Magnumka |  Photos
Fotka z instagramu Adrienne: "Record shopping day":


56th Annual GRAMMY Awards Nominees

8. prosince 2013 v 22:38 | Magnumka |  NEWS
Byly ohlášeny nominace na Grammy Awards 2014. Green Day jsou nominovaní s dokumentem Cuatro! v kategorii Best Music Film. Ve stejné kategorii jsou nominovaní taky Coldplay s Live 2012, Ben Harper a Charlie Musselwhite s I'm In I'm Out and I'm Gone: The Making Of Get Up!, Paul McCartney s Live Kisses a Mumford and Sons s The Road To Red Rocks.

Na svoji nominaci si přišel taky Rob Cavallo v kategorii Producer of the Year, který je nominovaný mimo jiné i za práci na Dos! a Tré!

Na všechny nominace se můžete mrknout n Grammy.com.


Too Much to Do, Too Little Time...

5. prosince 2013 v 23:35 | Magnumka |  Warehouse
Chci se omluvit, že to tady teď trochu vázne.
Blíží se zápočťák a tím pádem i zkouškové, takže se snažím učit.. Navíc mi do toho hnusně skočila bakalářka, protože dost podstatnou (a tu nejtěžší) část bakalářky musím dotřepat do konce roku, jelikož formule, ke které mám práci přidělenou, musí být snad už v lednu postavená. No takže teď nedělám nic jiného než že sedím a modeluju jak divá, hledám věci, které k tomu potřebujeme, pročítám pravidla... mám toho celkem dost.

Zároveň se snažím dodělat to dlouho chystané překvapení pro vás (nebojte, nezapomněla jsem), ale taky se to trochu zadrhlo, takže se to znovu odsouvá dál.
Jo a do toho všeho se ještě musí započítat povinný vánoční úklid... o tom vám asi nemusím povídat..

Je mi to už blbé vám to tady pořád psát, ale mějte opět strpení. Díky :)


btw všimněte si Billieho výrazu na fotce vpravo - vypadám dost podobně.

Billie Joe and radiator

4. prosince 2013 v 22:05 | Magnumka |  Photos
No tak konečně ho je zas vidět s něčím pořádným! :D Mám pocit, že Mike před nějakou dobou psal na instagramu, že předělává auto, tak že by mu Billie pomáhal? Druhá otázka je, jestli ví co drží, nebo mu to prostě jenom přišlo děsně cool se s tím chladičem vyfotit :D
Za fotku díky CarolC