Září 2012

Sorry

30. září 2012 v 0:51 | Magnumka |  Warehouse
Ach jo, bohužel to nevypadá moc slibně, že by se tady překlad Guitar Worldu během neděle objevil. Mám toho do školy víc než jsem myslela, takže jestli se k tomu dostanu tak až večer a to to s ejvětší pravděpodobností nestihnu...
Uvidím, jak to bude ve škle příští týden, ale předpokládám, že docela záhul...takže nezbývá než čekat...


Alanis Morissette on Billie Joe Armstrong: 'He's Braver Than I Am' - CZECH

28. září 2012 v 23:30 | Magnumka |  Articles and Interview
Článek přeložen z Billboard.com
Za odkaz dík grepovi

ALANIS MORISSETTE O BILLIEM JOE ARMSTRONGOVI: 'JE STATEČNĚJŠÍ NEŽ JÁ'

Autor: Nicole Pajer

Alanis Morissette pojala vystoupení "Basket Case" od Green Day tento víkend jako poctu frontmanovi kapely, Billiemu Joe Armstrongovi, který vyhledal léčbu z užívání návykových látek den poté, co se o víkendu zhroutil na iHeartRadio Music festivalu.
Morissette, která debutovala s písní na "Jimmy Kimmel Live" v úterý a minulou noc ji znovu zahrála v Pomoně v Kalifornii na svém Havoc and BRight Lights tour, řekla Billboardu, že doufá, že Armstrong dostane pomoc, kterou potřebuje. "Všichni to chápeme," řekla. "Tak pojďme podpořit křehké umělce."
"Vždycky jsem byla zastáncem a stoupencem umělců a Billie Joe pro mě znamená -- zaslouží si poklonu. Je v tomhle odvětví už dlouho a tak zažil důsledek systému takovým způsobem, který byl pro něj selháním a pro mně parodií."
Morissette řekla, že by nebyla schopná začít vykřikovat tak, jak to udělal Armstrong. "Myslím, že je statečnější než jsem já. Ženy jsou taky rozrušené, tak jsou považovány za hysterky. Když jsou rozrušení muži, jsou považováni za statečné. Což je pro ženu trochu nebezpečné vybalit to tímhle stylem."
Morissette řekla, že neví, jak dlouho si bude držet "Basket Case" ve svém setu, prozradila, že každou show připravuje individuálně. "Učili jsme se to asi tak 11 minut před tím, než jsme tam šli. Bylo to super spontánní."
Během nekolika příštích měsíců má Morissette se svou kapelou naplánované turné po Severní Americe a Evropě. "Pak možná Asie, což nazývám shovívavým turné, které zahrnje místa, kam bych chtěla, např. Rusko," zavtipkovala.

Sirius XM Radio to play Uno! in full aaaand...

28. září 2012 v 20:21 | Magnumka |  Videos and Music
Dneska budev rádiu Sirius XM Green Day hodinka. Pustí celé Uno a navíc by snad měli s Billiem udělat, nebo pustit...pravděpodobně spíš pustit rozhovor, kde trochu vysvětlí každý ze songů.

Online to vysílat nebudou, ale myslím si, že na netu se záznam určitě brzo objeví.. Na GDA slibují, že Billieho vysvětlivky k písním zveřejní v písemné formě. Myslím si, že není třeba dodávat že pokud to dodrží, bude tady i překlad.

Well, I forgot..

28. září 2012 v 18:29 | Magnumka |  Warehouse
Zjistila jsem, že jsem při překladu vynechala větu u jedné Trého odpovědi.. nějak jsem ji prostě přeskočila - konkrétně v poslední otázce:

 • Tre, stojím za tím, že Frank Edwin Wright III je lepší než Tre Cool. Proč jsi to změnil?
  Dani Perry, Edmonton
  TC: Neudělal jsem to. Larry Livermore [soused, který naverboval bubeníka do jeho kapely] mi změnil jméno na našem prvním sedmipalčáku a už to tak zůstalo. Můžu být Mister Wright nebo Mister Cool. Jsem taky muž, kterého tvoje žena hledá celý život nebo chlápek, kterým si přeješ být.

Q Magazine - Green Day Fan Q&A - CZECH

28. září 2012 v 14:58 | Magnumka |  Articles and Interview
Kdyby zmizely scany tak na GDA

Green Day (shora Mike Dirnt, Billie Joe Armstrong a Tré Cool): po 20 neobvyklých ltech. Bill & Ted's Excellent Adventures nebyly tak zcela podobné.


PENÍZE ZA OTÁZKY
Vyslechněte hvězdy. Můžete vyhrát $25.

GREEN DAY
Sex s kreslenými postavičkami, bonga vyrobené z částí aut, ztracená varlata... legendární punk rockové trio, které obdivuhodně odmítá dospět, čelí vašim zapeklitým otázkám.

Text: Ben Mitchell, Fotky: Shamil Tanna

Bubeník Tré Cool soustředěně studuje něco, co vypadá jako desítky motýlů vystavených za sklem na zdi v prvotřídním hotelovém pokoji v Londýně. Po pár sekundách bližšího zkoumání je přesvědčený, že se spíš jedná o pečlivé kopie z látky, než že jde o skutečné tvory. "Dobrá," říká a ne zrovna upřímně přikyvuje. "Jenom se mrknu na veganské umění."
Cool se usadí na pohovku vedle basáka Mika Drinta, který vysvětluje, že frontman Billie Joe Armstrong se k nám přidá za chvíli: "Teď bude čtyři hodiny čurat," říká Dirnt. "Vím to, protože já jsem teď skončil. Pil jsem Berocca drinky, takže to co vycházelo z mojeho ptáka vypadalo jako laserový paprsek. Dobrý bože, chlape. Bylo to jako neonový proud."
Je to 18 let od doby, co se Green Day stali se svou třetí nahrávkou, Dookie, poprvé mainstreamovými punkovými hvězdami. Ačkoliv zákon klesajících výnosů brzy uděřil, trio pevně obnovilo masovou poptávku po nich pomocí společensko-politické rockové opery American Idiot z roku 2004 a od té doby jsou hlavními aktéry rockových koncertů v arénách.
Během tří dnů se objeví na Reading festivualu bez ohlášení, aby zahráli Dookie v plném rozsahu ve stanu plném nadšených návštěvníků festivalu, zatímco tři nová alba - Uno!, Dos! a Tré! - vyjdou od teď do ledna. Ve chvíli, kdy se na světlo světa podívá poslední kousek trilogie, bude členům Green Day 40. Přesto kapele zůstává takové dětské nadšení do hudby stejně jako jejich smysl pro humor; Armstrong, který v pohodlí dokončil potřebu a je celý dychtivý se do toho pustit tvrdí, že to, co je povzbuzuje je to "že prostě milujeme to, co děláme," což je skrz nový materiál jasně slyšet. Dirnt - nyní otec tří dětiček - přiznává, že se do hotelu zapsal pod falešným jménem Seymour Butts. My z Q máme pocit, že by to mohlo být dobrá atmosféra pro začátek naší nadcházející konverzace...

Tahle je pro Mika Dirnta. Ze které planety ze Star Wars by si udělal svůj domov?
Dough Smith, Amersham
Mike Dirnt: Tatooine. Líbí se mi ta poušť a oni tam mají ty cool závody na těch šlených lítacích vznášejících se věcech. I když The Foce můžeš najít všude.
Billie Joe Armstrong: Ty otázky jsou pro každého zvlášť?
Tre Cool: Ne, všechny jsou pro Mika.

Jakto, že jste na nových albech upustili od politiky? Nevíte, že jsou v listopadu prezidentské volby?
Daniel Peters, přes e-mail
BJA: Neupustili jsme od politiky. Máme song s názvem 99 Revolutions, který se týká Occupy, proč byste měli zdanit bohaté a zapracovat na infrastruktuře. Nechci aby se ze mě stalo něco jako politik, protože z každého se najednou stane někdo jiný. Myslím si, že lidi ví, za čím stojíme; American Idiot a 21st Century Breakdown to reprezentují dostatečně. Byl to konec jedné éry a je čas začít novou.

"JEDNOU JSEM DOJIL PSA, PROTOŽE NEBYLA ŽÁDNÁ SMETANA DO KÁVY"
Tré Cool

Se kterou kreslenou postavičkou byste nejradši měli sex?
Steven Coles, Haydock
BJA: S Bugsem Bunnym když je oblíknutý jako žena.
MD: S kačkou Daisy.
TC: S medvídkem Boo-Boo.
BJA: Tohle neříkej.
MD: Tak to už je hodně úchylné.
TC: No tak v tom případě se Scrappym-Doo.

Čí to byl nápad, najmout si dominu na to, aby zmlátila jednoho člena vašeho týmu, když jste nahrávali Warning?
Sarah Watts, Cheam
TC: Ten byl pravděpodobně můj.
BJA: Ten byl čistě tvůj, brácho.
TC: Měli jsme technika, Tone se jmenoval a bylo mu 19. Zavolal jsem tyhle dámy dominy, aby ho zbily a my to mohli nahrát a takhle jsme docílili toho zvuku. Byla to docela zábava; myslel si, že zlobil, takže mu docela pořádně naložily.
BJA: Je to v Blood, Sex and Booze.

Tré, slyšel jsem, že když Green Day začali, podojil jsi psa, že máš Mikovo jméno vytetované na zadku a že jsi při nehodě na jednokolce přišel o varle. Je něco z toho pravda?
Ned Daniels, Leicester
Tré: Mají v tom docela bordel. Ano, jednou jsem dojil psa, protože neměli smetanu do kávy a opravdu jsem přišel o kouli v Mikově zadku.

Tré, chtěl jsi být někdy pilot helikoptéry jako tvůj táta, nebo tě jeho historky o Vietnamu odradily?
Frank Leonard, Carmarthen
TC: Nevyprávěl historky z Vietnamu; držel to v sobě. Občas říkal: "Go 'Nam" když řídil bookmobile [mobilní knihovnu, kterou Coolův otec předělal na tourbus Green Day] během toho, co jsme dělali předkapelu pro Beastie Boys a A Tribe Called Quest v roce 94. Tribe ho opravdu dostali, protože měli ten zvěrečný nízký zvuk kopáku. Prostě z toho šílel "Tohle mi připomíná napalm. Nelíbí se mi to." Pořád mě helikoptéry fascinujou. Opravduby neměly být schopné lítat.


Řekněte jednu věc, kterou nikdy na Britech nepochopíte.
Lisa Judd, Stocksbridge
MD: Vic Reevs.
TC: Co je na konci tyčky, Vic?
MD: Moc to chci mít rád, ale prostě tomu nikdy nebudu rozumět.
TC: Tube systém je složitý a nejsem zkárovaný teplým pivem.
BJA: Pití čaje místo kávy.

V Longview zpíváte "když masturbace ztratí své kouzlo." Jak to víte, když už jste byli zadaní?
BJA: Nevím přesně. Včera jsem masturboval třikrát. Byla to zábava? Asi tolik zábavy, kterou můžu mít když není moje žena poblíž.

Jaké nejpropracovanější způsoby užití marihuany jste vyzkoušeli?
Andy Rolls, Winchester
TC: No, seber marihuanu, rozdrť ji, dej ji ho hrnce s kokosovým olejem. Nech to vařit na nízkém ohni tak šest hodin, slej vodu a udělej si banánovo oříškové muffiny. Ale jinak, nic světoborného.
MD: Náš kamarád udělal před lety opravdu propracované bonga na soustruhu.
BJA: Jako svatební dar mi udělal bongo z částí Chevy Nova ze 63.
TC: Spousta koňských sil.
MD: Pořád funguje.
BJA: Jo, vede si dobře.

Mluvili jste s Brandonem Flowersem poté, co očenril American Idiot [v roce 2006 Flowers položil otázku, jak by si někdo mohl užít song s nominální hodnotou]?
Sara Pegett, London
BJA: Brandonu Flowersovi nemám co říct. Jednou zaplatil Mikovu večeři.
MD: Vyklouzl z restaurace a pak přišla servírka a řekla, že si chtěl být jistý, že bude pryč předtím, než dovečeříme. Takže jsme se s mojí ženou rozhodli, že to přijmem. Dost jsme se opili.

Co bylo tou nejvíce matoucí věcí, kterou jste viděli když jste byli na acidu?
David Marshall, Audenshaw
MD: Kolik času na to máme?
BJA: Tre mě jednou přesvědčil, abych s ním šel do koupelny když byl na acidu, a já vyšiloval, protože jsem nevěděl co chce dělat. Vytáhl astmatický inhalátor a spustil "Tady, zkus to. Je to skvělý." Pamatuješ si to?
TC: Ne.
MD: Jindy jsme zas během turné zůstali v domě jedné holky. Já a Tré jsme byli na acidu. Řekla: "Zůstaňte tady, musím jít něco udělat." Byli jsme v její kuchyni...
TC: Řekla "Ať budete dělat cokoliv, neotevírejte tyhle dvěře." A pak odešla.
MD: Samozřejmě jsme si říkali "Co je za těmi dvěřmi?" Takže jsme je otevřeli a do místnosti vlítli dva obří afghánští chrti. Ti osminozí vysocí hubení psi. Bylo to jako z [fantasy filmu z 80. let] The Dark Crystal.

"VČERA JSEM MASTURBOVAL TŘIKRÁT. JE TO TAK ZÁBAVNÉ JAK JEN MŮŽE BÝT KDYŽ NENÍ MOJE ŽENA POBLÍŽ"
Billie Joe Armstrong

Co bylo lepší, když bylo Good Riddance (Time of Your Life) použito v závěrečné epizodě Seinfeld (Show Jerryho Seinfelda), nebo být v The Simpsons Movie?
Rosie Blades, Oakengates
MD: No, fakt, že jsme pomohli skvěle zakončit Seinfelda je skvělý, ale asi bych řek Simpsony. Vlastně vypadám jako postavička ze Simpsonů.
BJA: Jsem pro Seinfelda.
TC: Simpsoni.

Green Day jsou v High Fidelity (Všechny moje lásky) srovnáváni se Stiff Little Fingers. Lichotí vám to?
Craig Wells, přes qthemusic.com
BJA: To bylo do prdele to nejhorší srovnání v dějinách filmu. Stiff Little Fingers miluju, ale bylo to nepřesné. Hüsker Dü, možná.

Kdo z vás vypadá nejlíp v šatech?
Tommy Hughes, Londýn
BJA: Tre Cool.
TC: Billie Joe.
MD: No, víme že to nejsem já. Jsem drsně krásný, takže vypadám jako dívka Monty Python.

Co budete dělat ve stáří? Luštit sudoku nebo se houpat v houpacím křesle?
Ted Mosby, přes Twitter
TC: Ta je dobrá.
BJA: Něco jako starý bluesman nebo tak něco, jako když si BB King sedne a hraje na kytaru.
MD: Je to jako křížovky, akorát s matikou.

Tre, stojím za tím, že Frank Edwin Wright III je lepší než Tre Cool. Proč jsi to změnil?
Dani Perry, Edmonton
TC: Neudělal jsem to. Larry Livermore [soused, který naverboval bubeníka do jeho kapely] mi změnil jméno na našem prvním sedmipalčáku a už to tak zůstalo. Můžu být Mister Wright nebo Mister Cool. Jsem taky muž, kterého tvoje žena hledá celý život nebo chlápek, kterým si přeješ být.
BJA: Úžasný! [směje se] To bylo krásné.


HotTopic's new shirts

28. září 2012 v 11:01 | Magnumka |  Stores
Hottopic nabízí tři trička s novým potiskem - jsou tématicky lazené pro aktuální trilogii. Na prvním triku najdete fotky z coverů, druhé triko má harakiri pič pač nápis Green Day a je v dámském střihu a třetí triko je "tělem i duší" Oh Love a taky v dámském střihu.
Je potřeba zmínit i triko k Awesome As Fuck.

Cena je podle velikostí, ale všechny začínají na $20.50 (asi 410 Kč).

Když už jsem u Hottopicu, tak nabízí i růžový vinyl Uno! za $21.99, jehož fotku poslali lidi z @AdelineRecords na instagram.

Translating and translating and translating

28. září 2012 v 10:42 | Magnumka |  Warehouse
Krucipísek já to věděla... věděla jsem, že jak mi začne škola tak nás začnou bombardovat článkamao Gree Day.. Mám rozpřekládaný Guitar World, kde jsem asi v polovině a chtěla bych hopřes tenhle víkend dodělat, ale nevím nevím, mám toho dost do školy. Teď se ale objevily scany z Q magazinu, kde jsou otázky přímo od fanoušků. Jsou to jenom dvě stránky, takže tomu dám přednost - překlad takových článků bývá celkem rychlý, takže se dneska zaměřím na tohle.
Co se týče textů z Una tak ty hold budou muset počkat, navíc je překládá i Tracy, takže pokud jste nedočkaví, kontrolujte její stránky, jestli už se tam neobjevily.

Tak já udělám novinky a jdu se pustit do překladu..

Aukro - Uno!

27. září 2012 v 21:51 | Magnumka |  Stores
Pokud ještě nemáte Uno a chcete pár kaček ušetřit, tak na aukru je jeden kousek za 239 Kč + 50 za poštovné. Podívejte se sem.

Lyrics and translates

27. září 2012 v 18:15 | Magnumka |  Warehouse
Pustila jsem se do překladu písniček z Una.. Bohužel jsou texty dost náročné na překlad, takže pokud se vám bude zdát, že jste to vymysleli líp, napište mi to pod daný song do komentářů.. Nerada překládám texty písní :/
+ k Oh Love přibyl význam textu.. pokud tam ještě není, do pár minut tam bude.

Nuclear Family - Lyrics and Translate

27. září 2012 v 18:13 | Magnumka
NUCLEAR FAMILY

Gonna ride the world like a merry-go-round
Like a ferris wheel that's breaking down
Drinking angel's piss, gonna crash and burn
I just want some action so gimme my turn

Felisha Tolentino's photos

27. září 2012 v 17:37 | Magnumka |  Photos
Fotografka Felisha Tolentino, která fotila kluky na booklet Uno! a předpokládám že i Dos! a Tré! zveřejnila na svých stránkách všechno, co v bookletu najdete :) Dole ta fotka je přímo to, co z toho obalu vytáhnete. Přejděte na stránky FelishaTolentino.com.Green Day: Live At Irving Plaza

27. září 2012 v 17:34 | Magnumka |  Videos and Music
Minulý týden hráli Green Day v Irving Plaza v New Yorku - to je ten koncert co jsme mohli sledovat online. Bohužel jsme viděli jenom první tři písničky, teď Green Day hodili na net video z koncertu, celých 20 minut! :D Takže tady:


Alanis Morissette Performs "Basket Case"

26. září 2012 v 22:22 | Magnumka |  Videos and Music
Greeni měli vystupovat na Jimmy Kimmel Live!, ale museli své vystoupení odvolat. Místo nich vystupovala Alanis Morissette a hraje Basket Case. Žeby pocta?
Odkaz mi poslala opět GrepAngry Birds - another GD song

26. září 2012 v 21:53 | Magnumka |  Videos and Music
Na Facebooku si můžete zahrát Angry Birds ve stylu Green Day. Teď ke hře přidali nový song, ten se vám spustí poté, co se dostanete do 15. kola. Jedná o song z Dos! a jmenuje se "Lazy Bones." To ale není jisté. Pokud si to chcete pustit, přejděte na GDA. Song už je samozřejmě i na YT, ale dávat ho sem prozatím nebudu..

Uno! Converse

26. září 2012 v 21:27 | Magnumka |  Stores
Značku Converse netřeba představovat, nový model Chuck Taylor se nesou v designu Uno! Jsou pruhované zelené jako album, je na nich bílý nápis a růžové křížky. Na jedné straně je nápis Uno! a na druhé je logo Converse v růžovočerném provedení. Jo a takničky jsou černé s červenými x :D
Boty se dají objednat na Converse.com za $60 (cca 1 200 Kč), na jiných stránkách se dají sehnat třeba za $59 apod. Jestli se dají splašit u nás jsem se ještě nedívala, ale předpokládám, že to bude chvíli trvat.

V roce 2008 spolupracoval s Converse Billie Joe a vydali edici bot pro charitu.

Green Day Singer Billy Joe Armstrong Drank Heavily in Las Vegas Before Breakdown - CZECH

26. září 2012 v 21:04 | Magnumka |  Articles and Interview
Článek přeložen ze shockya.com, za odkaz dík Grepovi :)

Zpěvák Green Day, BillieJoe Armstrong před zhroucením v Las Vegas hodně pil

Autor: Karen Benardello

Zpěvák Green Day, Billie Joe Armstrong minulý týden během vystoupení v Las Vegas hodně pil, což ho dovedlo k rehabilitaci, píše Celbuzz. Claudia Surez Wrigth, ex-manželka bubeníka punk rockové kapely, Franka Edwina Wrighta III. (Tré Coola), potvrdila novinku, že je Armstrong se svou rodinou a je vpohodě.

Claudia, Armstrong je kmotr jejího syna, poukázala na to, že zpěvák v Las Vegas velmi pil a to včetně té noci, kdy Green Day vystupovali. Dodala, že se zpěvák rozhodl podstoupit rehabilitaci, kterou popsala jako těžkou, ale nesouvisí s jeho hospitalizací v Itálii, která proběhla začátkem tohoto měsíce. Řekla: "V Itálii byl opravdu nemocný a nebylo to z pití."

Zprávy o Armstrongově zahájení léčby, která přišla poté, co byl 12 měsíců střízlivý, je pro jeho rodinu překvapením. Jeho teta, Judith Armstrong, řekla, že v sobotu byl v pořádku. "Letěli jsme spolu v letadle a byl v pořádku," dodala.

O tom, že Armstrong pije se začalo spekulovat poté, co 40-letý zpěvák v pátek během vystoupení Green Day na iHeartRadio Music Festivalu v Las Vegas vztekle křičel. Když byla kapela varována, že jim do konce setu zbývá jedna minuta, zařval zpěvák "Děláte si země kurva prdel. Co to kurva! Nejsem zkurvený Justin Bieber, vy zkurvysyni... Mám jednu minutu, jednu minutu do konce."

Green Day později, v neděli, vydali prohlášení na oficiálních stránkách Facebooku. Prohlášení uvedlo, že Armstrong: "vyhledal léčbu po užití návykových látek. Rádi bychom, aby všichni věděli, že náš set nebyl zkrácen stranou Clear Channel a omlouváme se všem, které jsme na iHeart festivalu v Las Vegas urazili. Bohužel musíme odložit některé naše připravené propagační vystoupení."

Claudia také řekla, že Armstrongova manželka, Adrienne Nesser Armstrong, a jejich dvě děti, 17-letý Joseph a 14-letý Jakob, stáli během rehabky po jeho boku. Dodala: "V době kdy je potřeba chci nabídnout svou bezpodmínečnou podporu."


Oslo, Norway: June 30th 2013

26. září 2012 v 20:32 | Magnumka |  Tour and Concerts
Green Day pokračujou v plánování koncertů. Takže 30. června budou hrát v Oslu v Norsku na Ullevaal Stadionu.


Which song?

26. září 2012 v 20:07 | Magnumka |  Your Opinion
Takžeeee.. Už je to pár dní co Uno! vyšlo a já se vás chci zeptat, jestli už na něm máte nějakého favorita - pozor ale, zajímají mě písničky, které ještě nebyly oficiálně zveřejněny - takže vypadává Nuclear Family, Stay The Nihgt, Let Yourself Go, Kill the DJ a Oh Love... samozřejmě se mi líbí celé album, např. Sweet 16 má opravdu nádherný text... mým favoritem od prvního poslechu je ale Loss of Control... a váš?Just a joke..

25. září 2012 v 22:48 | Magnumka |  Warehouse
OK...smutných zpráv, nebo blbých zpráv o Billieho léčení bylo už dost. Koukám na JenProMuze.cz a taky se k tématu vyjádřili. Samozřejmě se nejedná o žádný server s nějakýma oficiálníma zprávama, nebo tak něco a jako fanoušky Green Day by nás tohle mohlo urazit, ale zkuste se na to podívat s nadhledem a pobavte se nad tím. Článek je tak psaný, nesnaží se nám něco vnutit, spíš pobavit... už název sám o sobě "Frontman Green Day je v léčebně, protože nemá rád Biebra" mluví o tom, že je to pojato v odlehčené formě.

Tady je úryvek:
 • "...Jejich frontman Billie Joe Armstrong je typickej leader punk rockový kapely - z jedný kapsy mu čouhá děvka, z druhý láhev chlastu, z nosu se mu sype koks...prostě něco jako Leoš Mareš, ale s víc kérkama. A Billie Joe to na festivalu v Las Vegas rozjel, jak kdybyho tam poslal Jaro Slávik.Nedlouho po tomhle incidentu Billie Joe ohlásil, že jde na léčení. Takže očividně, když někde prohlásíte, že Justin Bieber je kretén, jste mentál a feťák a musíte do klecovýho lůžka..."
Jak říkám, berte to s nadhledem, ne jako urážku.. Celý článek tady a přečtěte si ho celý,zjistíte, že to opravdu nemyslí špatně :)

A klidně mě ukamenujte, ale občas je potřeba se prostě pobavit.. což je taky důvod, proč je to v kategorii warehouse a ne articles..

GD postpones this week's events

25. září 2012 v 20:36 | Magnumka |  Tour and Concerts
Green Day byli kvůli Billieho léčbě nuceni odložit několik koncertů:

 • 24. září - KROQ & Red Bull Sound Space
 • 25. září - Vystoupení na Jimmy Kimmel Live
 • 26. září - Meet & Greet v Tilly's v Burbanku
 • 27. září - Vystoupení na Ellen
 • 28. září - koncert v The Fillmore v San Franciscu v Kalifornii (bude zveřejnené nové datum a lístky na původní budou platit)
Jakto prozatím s dalšími daty se neví. Na twitteru GD se objevila zpráva, že pokud máte lístky na nachystané turné, máte si zkontrolovat e-mail, jako omluva je možné si zdrama stáhnout Uno!

CALLING ALL GD FANS!

25. září 2012 v 15:00 | Magnumka |  Warehouse
Na DeviantArtu nahodila jedna slečna nápad k podpoře Billieho. Nápad je hezký, až večer dorazím domů ze školy, taky se přidám. A o co že to jde?

 • 25. září je den, kdy bychom si měli VŠICHNI nakreslit na ruce granát American Idiot jako podporu Billiemu Joe.
  Poté co to uděláte, tweetněte to Billiemu, pošlete to na tumbrl, na zeď facebooku, nebo udělejte cokoliv, abyste mu ukázali svou podporu ve všech směrech.
  Ukažme Billiemu, že ho milujeme a podporujeme ho 25/92012


Tady odkazy Billieho Twitter, Twitter Adrienne, FB GD. Za info díky CarolC.

C'mon guys!

24. září 2012 v 20:35 | Magnumka |  Warehouse
TAK A DOST! Všichni se přestanou tvářit jako by byl Billie na smrtelné posteli a Greeni by se měli rozpadnout... ještě se někdo šklebí? No proto.
Billie je silná osobnost, má okolo sebe lidi, kteří ho podrží, to všechno hodně pomáhá. A Mikův status? Pevně věřím že znamenal to, že rušili koncerty. Green Day nejsou kapela, která by to zabalila. Dají si max. chíli pauzu než bude Billie vpořádku, ale pak to zase rozjedou..

Jako fanoušci mu přejte brké uzdravení, myslete na něho, ale přestaňte vymýšlet hnusné a naprosto nepřijatelné konce... tím nikomu nepomůžete.

No tak lidi... Billie se nevzdává a Green Day.. jsou GREEN DAY!Mind your own fucking business!

24. září 2012 v 20:01 | Magnumka |  Articles and Interview
KURVA JÁ SE NESTAČÍM DIVIT!

Servery jako MusicServer.cz a Novinky.cz celou věc nafukují jako bublinu. Podle Music Serveru je Billie rovnou na drogách, podle Novinek bylo na billiem vidět delší dobu ž není OK, protože "Na několika videozáznamech z vystoupení je prý vidět, jak frontman zastavuje skupinu uprostřed písničky, zuří a rozbíjí kytary." jo.. sám auto měl asi dost vypité že to viděl asi dvojmo, trojmo.. rozbíjí kytary..jop..
Jsem tak vytočená, že článek z MS jsem ani nečetla celý...

Doufám že jste rozhorčeni úplně stejně... taky jste někde narazili na nějakou takovou bublinu? Takové články y se měly házet do bulváru a ne na hudební servery či dokonce na zpravodajský server..

Mimochodem pořád jsem nenašla nic, kde by bylo napsáno, co doopravdy s Billiem je. Teď si nad to ještě sednu, tak uvidm, jestli se mi podaří něco vypátrat..

Adrienne's Tweet about Billie

24. září 2012 v 19:41 | Magnumka |  NEWS
Adrienne poslala tweet:
 • Sometimes we just need a moment to reset ourselves... Thanks for all the love & support #gdfamily
  • Někdy prostě potřebujeme chvíli, abychom se zresetovali... D9ky za všechnu lásku a podporu #gdfamily

Green Day: Rock Band

24. září 2012 v 19:28 | Magnumka |  NEWS
Na Green Day Rock Band vychází další písničky: Oh Love, Brain Stew / Jaded, Good Riddance, Warning, Minority.

Omlouvám se za strohé zprávy, ale nějak po tom všem co se děje, nemám extra náladu se rozepisovat..

"Stay the Night" video + interview

24. září 2012 v 19:17 | Magnumka |  Videos and Music
Máme tady další oficiální videoklip - Stay the Night. Nese se ve stejném duchu jako Nuclear Family:A ještě jedna věc když už jsme u videí: v pátek v noci odvysílala Australská televizní show, The Project, jejich interview s Green Day ohledně nových alb a ve stručnosti proletí svoji historii.


9/24/2012 - UNO!

24. září 2012 v 19:07 | Magnumka |  NEWS
Dneska u nás vychází první album přichystané trilogie - UNO!

Album si můžete koupit např.:

Mike's Tweet

24. září 2012 v 18:56 | Magnumka |  NEWS
Mike napsal na Twitteru, Mike svůj oficiální účet (@DirntOfficial) twitteru nepoužívá, jestli je tohle jeho pravý twitter taky nevím jistě.. ať už je to zpráa od Mika nebo ne, je pravdivá...

 • Please send Billie some love and encouragement. He needs it right now.
  • Pošlete, prosím, Billiemu trochu lásky a povzbuzení. Právě teď to potřebuje.

Taky se podívejte na Mikův instagram a kdo můžete, napište mu tam povzbuzující komentář. Jeho popis k fotce, ve kterém stojí "Signing off" se mi vůbec, ale vůbec nelíbí :(

Billie Joe is seeking treatment for substance abuse after iHeart's performance

23. září 2012 v 22:30 | Magnumka |  NEWS
Následující zpráva byla potvrzena managementem Green Day na GreenDay.com... oomlouvám se za kostrbatý překlad, kdyžtak ho zítra upravím, je dělán narychlo:

 • "Billie Joe vyhledal léčbu po užití návykových látek. Rádi bychom, aby všichni věděli, že náš set nebyl zkrácen Clear Channelem a omlouváme se těm, které jsme na iHeart festivalu v Las Vegas urazili. Bohužel musíme odložit některé naše připravené propagační vystoupení."
Zatím víc infa nemám, článek má být i na AP, ale nenašla jsem ho. Zítra se o tomhle pokusím pohledat víc...
Doufám, že bude brzo ok a vy v to taky doufejte, aby se nám co nejdřív vrátil :)

AGAIN! :D

23. září 2012 v 21:53 | Magnumka |  Photos
Ještě jednou, z jiného úhlu.. Fotku mi poslala grep :DGreen Day to perform on Jimmy Kimmel Live September 25

23. září 2012 v 19:07 | Magnumka |  Tour and Concerts
Green Day se objeví v další TV show - tentokrát v Jimmy Kimmel Live na ABC. Kluci tam zahrajou na počest vydání Uno, 25. září a to je úterý. Pokud se nemýlím, u nás Uno! vychází už zítra.

Greeni v téhle show už vystupovali, tady video Boulevard of Broken Dreams.

Green Day makes iHeartRadio history within one minute

23. září 2012 v 3:21 | Magnumka |  Photos
Okay, právě jsem dokoukala celý koncert z iHeart a všem z vás to doporučuju.. skákala jsem tady na posteli, taťka na mě přiletěl abych se zklidnila, že nemusí celý barák vědět že jsem na koncertě.... No a mám pár dalších zpráv. Opravdu si kluci před koncertem trochu přihli - poznáte to podle toho jak si Billie šlape na jazyk, obzvlášť často používá slovo "fuck" apod., ale na hraní to poznat není.
Líbí se mi, jak tam všechny lidi zvdá ze židlí, jak se tam v druhé části doprošuje nějaké holky aby s ním šla tančit, přesvědčuje ji, že je opravdu dobrý tanečník a že na první rande je skvělý... Fakt na to mrkněte. Akorát mě mrzí, že na zbytek kapely je tam málo záběrů.

A abych se ještě jednou vyjádřila - absolutně nechápu myšlenké postupy pořadatelů a mám takový pocit, že už se Greeni na tomto festu v budoucnu neobjeví...


Podívejte se taky tady - najdete tam pár fotek Greenů z cizích Twitterů. Na netu budou články postupně přibývat, tady něco málo z iHeart:

GREEN DAY SE ZAPSALI DO HISTORIE IHEART BĚHEM JEDNÉ MINUTY
Punkový maestro Billie Joe Armstrong roztřískal svou kytaru na kusy poté, co si uvědomil, že jim do konce zbývá jedna minuta... a zbytek je historie.

Během "Oh Love" zoufale Billie Joe Armstrong křičel: "řekli, že nám zbývá 9 minut, chcete zkurvenou show Las Vegas?!" a pokračoval energickým běháním po jevišti, a davu odhalil vše.


Uprostřed "Basket Case" zvolal Billie Joe "Zahraju kurva nový song" a pak najednou zařval "Dejte mi kurva pauzu - jedna minuta?! Podívejte se na tamten zkurvený nápis. Jedna minuta."


Pak Billie poodešel a začal s epickým chvástáním, během kterého řekl "Nejsem kurva Justin Bieber... Nechtě me ukázat, co znamená jedna zkurvená minuta," a on a Mike Dirnt začali s ničením svých kytar.


A s posledním pohledem naprosté nespokojenosti odešli Billie Joe a zbtek kapely z pódia jako punkoví maníci, což jsou.


Klikněte zde pro plný seznam iHeart Radio Music Festival 2012 a podívejte se na fotogalerii Green Day.

Uhm :D....

22. září 2012 v 20:51 | Magnumka |  Photos
Tuhle si neodpustím... pokud vám nebylo 18 koukejte mu na obličej :D


Fotka z FB GDA

iHeart Radio Festival

22. září 2012 v 20:48 | Magnumka |  Videos and Music
Green Day během iHeartRadio festivalu zahráli např. Oh Love, It's Fuck Time a American Idiot.. ad alší samozřejmě. Na netu je celý jejich set rozdělený co tří videí - najdete to v celém článku.
Celý festival pak bde ovdvysílaný na CW TV 1. října.

O tom, že Greenům zkrátili set ze 45 minut na 30 už jsem psala, Billie se rozohnil, zanadával, roztřískali s Mikem kytary - o tom více v tomto článku.

Ještě před celým tímhle chaosem vysílalo ABC v pořadu Nightlife interview s klukama, které bylo natočené během minuléto týdne v New Yorku.
Interview se zaměřuje samozřejmě na očekávanou trilogii a první show v New Yorku v Irving Plaza, na které dělali headlinery.. v roce 1994.


Další rozhovor najdete na stránkách iHeart, to nejde vložit, takže vás přesměruju tam.. rozhovor jsem ještě neviděla takže nevím jestli je z doby před nebo po jejich setu.

Takže tady celé vystoupení Green Day... mrkněte na to dřív než to smažou kvůli autorským právům:

"I'm not fucking Justin Bieber you motherfuckers!" iHeartRadio 2012

22. září 2012 v 20:26 | Magnumka |  Videos and Music
WOW! Včera Green Day vystoupili na festivalu iHeartRadio v Las Vegas. Vysílalo se online, ve čtyři jsem zjistila že to není určeno pro naši lokalitu... ale co!

Green Day měli hrát 45 minut, ale iHeart jim set zkrátili na 30 minut kvůli tomu, aby mohli hrát dý Usher a Rihanna. Takže se Billie rozčílil a v polovině Basket Case řekl, že zahraje nový song.. na televizi bylo, že mají jenom jednu minutu. Během téhle minuty dal velmi rázně najevo, že jsou v hudbě už hodně dlouho a měli by pro ně mít trochu úcty, dodal, že není žádný Justin Bieber atd. Dál roztřískal kytaru, Mike se přidal a odešli... Na netu se píše, že si Billie před koncertem trochu přihnul... nevím, ostatní videa jsem ještě neviděla. Ale tohle by nasralo snad každého pořádného muzikanta...
Video rozběsněného Billieho tady:


Fotky z koncertu najdete na GDA, další videa ještě dodám..

iHeart Radio Festival ONLINE

21. září 2012 v 20:27 | Magnumka |  Don't Miss
Green Day dneska vystupují na iHeart Radio festivalu v Las Vegas v Nevadě. Show bude vysílána online na Yahoo!

Festival začíná v 19:00 PST (4:00) a stále se neví, v kolik přijdou na řadu Green Day. Budou hrát ale v první polovině... což nám to opět moc neupřesnilo :D

Přejděte na Festival.iHeart.com, kde je odpočet, online pak možno sledovat na music.yahoo.com... ovšem, ne naše země.. FUCK!

Pre-interview about "ultimate rocn and rollexperienceof hearing yourself on the radio"..

21. září 2012 v 20:08 | Magnumka |  Videos and Music
Tady je krátké interview Green Day s iHeartRadio. Tady je zodpovězena otázka jaké to je slyšet se v rádiu, že když se šli nechat tetovat tak museli podepsat několikatery prsa a další nahé části těla a taky jak mají v plánu udržet koncert ujetým.

Video nejde vložit, tak mrkněte na GDA... Každopádně Trého fakt slyšet musíte :D

Green Day's 'Rock Star Moment'

21. září 2012 v 10:48 | Magnumka |  Videos and Music
Krátká upoutávka z ABC Nightlife, pořad by měl by být ovysílán tuším zítra.. kdyžtak info upravím, přidám čas. Ve videu je vidět kluky a moderátora TJe Winnicka v autě. Video nejde vložit, tak vás přesměruju na stránky ABC.

Road To Release: Green Day On Releasing Three Albums In Rapid Succession

20. září 2012 v 22:21 | Magnumka |  Videos and Music
MTV zveřejnilo rozhovor s Green Day, ve kterém mluví o nových albech a jaké bylo jejich nahrávání. Rozhovory jsou součástí jejich Road To Release (cesta k vydání).

Ve videu vidíme taky kluky ve studiu při nahrávání, vypadá to, že se jedná o kousky z nového DVD, které je "kurva už připravné."

Videí je víc. Vkládání z MTV je ošemetné, takže dávám rovnou odkaz.

Green Day's Arena Tour Opening Act: Best Coast

20. září 2012 v 22:12 | Magnumka |  Tour and Concerts
Při koncertech v aréně během ledna a února bude klukům dělat předskokany kapela "Best Coast."

Jedná se o Kalifornskou kapelu, resp. z Los Angeles. Letos vydali nové album s názvem "The Only Place," které si můžete omrknout třeba na Amazonu. Skupinu si můžete najít třeba na Twitteru pod @best_coast.

Nedávno se o této kapele zmínil i Billie, že ji hrozně rád poslouchá.

Více o téhle novince najdete na GD.com. Koncerty, na kterých budou Green Day doprovázet najdete taky na GD.com, nebo tady.

The Red Bull Sound Space at KROQ - ONLINE

20. září 2012 v 21:57 | Magnumka |  Don't Miss
V pondělí, 24.9. Green Day vystoupí na Red Bull Sound Space na KROQ a mělo by to být v Los Angeles.
Rádio rozdávao 100 lístků, podmínkou byl věk alespoň 18 let, daná osoba musela být z jižní Kalifornie a samozřejmě že se musí v pondělí dostavit.

Show bude opět vysílána online na stránkáh KROQ v pondělí, začínat to bude v 15:00 PST, což u nás bude krásně zrovna půlnoc... to mě štve, jelikož mám v úterý na sedum a musím vstávat
brzo, tak mám asi útrum... další věc je, že nevím jestli se bude vysílat celosvětově...

Připomínám vám taky iHeart Radio Festival, který proběhne v pátek večer a online ho můžete sledovat v pátek v noci. Ale ještě to zítra připomenu..

New live video of Oh Love

20. září 2012 v 21:24 | Magnumka |  Videos and Music
Green Day pro nás nachystali novou live verzi Oh Love. Bohužel, abyste si ji mohli pustit, musíte si stáhnout Official Green Day App, což je pouze pro iOS a Android... Takže Nokiáci apod. mají smůlu...

Takže pro iOS stahujte tady, pro Android tady. Jo a vyjde to tento pátek..

Design

20. září 2012 v 21:11 | Magnumka |  Warehouse
Pravděpodobně jste si všimli, že mám nový desing. Doufám, že se vám líbí tak jako mně. Autorem je CarolC.

Billie's Tweet

20. září 2012 v 11:54 | Magnumka |  NEWS
Billie se po sto letech ozval taky na Twitteru:

 • Saw a screening of @pitchperfect and laughed my ass off! Go see it!
  • Viděl jsem @pitchperfect a sral jsem z toho smíchy! Jděte se na to mrknout!!

OK, asi dám na Billieho radu. Pitch Perfect (Ladíme) je hudební komedie a víc o ní se dozvíte na CSFD.New York City - Recap

19. září 2012 v 21:50 | Magnumka |  Photos
Menší recap výletu do New Yorku. Minulý týden kluci zahráli hned několik show - prvně vystoupili na Good Morning America, poté se stavili na America's Got Talent a nakonec měli svůj koncert v Irving Plaza, který bylo možné zezačátku sledovat online.

Pár fotek z finále America's Got Talent najdete na GDA, vystoupení Green Day v Good Morning American proběhlo na střeše jedné z budov na Times Square, zahráli "Oh Love," "Basket Case" a "Stay the Night" - fotky najdete opět na GDA.

Online z koncertu jsme mohli vidět "Welcome To Paradise," "Murder City" a "Know Your Enemy." Po tom, co skončilo live vysílání odehrála kapela několik písní z Uno!, Dos! a samozřejmě pár starších pecek - setlist najdete tady. Show pak zakončili "American Idiot" a "99 Revolutions" z Tré!.
Fotky z koncertu najdete na GDA, jsou focené hodně zblízka, takže šup šup.

Je třeba se taky zmínit, že 13. září se Billie s Jasonem rozhodli, že je třeba se vyvětrat a zahráli v Bowery Electric. Všechno se neslo jen v akustickém duchu a zahráli písně z Uno!, Dos! i Tré! a taky něco staršího.

A poslední věc o které se zmíním - Green Day se zastavili ve studiu Sirius XM Sattelite Radio, kde udělali rozhovor. Kdy byl rozhovor vysílán nikdo neví. Pro fotky si zase budete muset na GDA.

Kromě výše zmíněných odkazů na GDA, najdete spoustu fotek ke každé z těchto událostí na instagramech samotných členů - Mike_dosxx, Treleparc, BJ_unoxxOh Love - R VERSION

19. září 2012 v 20:37 | Magnumka |  Videos and Music
Včera večer Playboy.com hodil na net R VERZI OH LOVE. Nic popisovat nebudu - R verze je nevhodná dětem do 18 let, takže pokud podmínku splňujete, mrkněte na to. Pokud ne, stejně se na to podíváte, ale neměli byste ;)

Než klip vyšel, Billie tweetnul

 • Hello friends. The video premier for "Oh Love" will be this Wednesday! PG and an rated R version! My personal fav is the rated R...
  • Zdravím přátelé. Video premiéra k "Oh Love" bude tuto středu! PG a hodnocená R verze! Osobně mám radši tu s hodnocením R...

Více o hodnocení tady... osobně? Jo.. jsem staré prase.. ALE TOHLE ŽERU! 8D
Jo a ještě jedna věc, mnozí z vás řeknou že R verze už tady byla - nebyla. To co jsme si mysleli že je R verze tak byla akorát PG verze bez cenzury..LISTEN TO FULL UNO!

18. září 2012 v 20:29 | Magnumka |  Videos and Music
Máte týden. Týden do vydání Uno! a právě teď si můžete tohle album poslechnout! Ááááno, nekecám. Na FB Green Day je možné poslechnout si celé album a dokonce jsou i texty k písním.

Já jsem bohužel před chvílí dorazila ze školy, musím toho hodně udělat a mám toho všeho až nad hlavu, takže to odložím, protože bych to stejně neposlouchala.. No ale vy, pokud nemáte důvod, šup do toho!

Co se týče textů, tak samozřejmě všechny přeložím, ale dneska to nebude ani náhodou...MTV EMA 2012

17. září 2012 v 21:42 | Magnumka |  Nomination
Green Day jsou nominovaní na MTV EMA 2012 hned ve dvou kategoriích Nejlepší LIVE (proti Jay-Z a Kanye West, Lady Gaga, Muse, Taylor Swift) a Nejlepší Rock (proti Coldplay, The Killers, Linkin Park, Muse.

Hlasovat můžete tady a to až do 9. listopadu. Show bude vysílána v přímém přenosu 11. listopadu 2012.

Za info dík CarolC.

Green Day - Oh Love live on America's Got Talent Finals 9-13-12

17. září 2012 v 21:08 | Magnumka |  Videos and Music
O něco lepší kvalita..


iHeart Radio Festival ONLINEiHeart Festival

17. září 2012 v 20:49 | Magnumka |  Don't Miss
Green Day mají vystupovat na letošním iHeart Music Festivalu tento pátek. Nejlepší věcí na tom al je, že to bude opět přímý přenos na internet!
Přehrá by se show měla dát zde a vypadá to, že to bude celosvětově.

Green Day jsou jedni z 10, kteří budou vystupovat v pátek v noci vystupovat v první polovině. Všechno začíná v 19:00 PST (u nás 4:00). Zatím teda nic přesnějšího není, takže je možné, že před klukama uvidíme někoho jako je Lil Way, Rihanna, Usher a další.

Tady je rozhovor, kteří kluci s iHeart udělali před pár měsíci. Mluví v něm samozřejmě o tom, jaké jsou nahrávky, které, jak říká Billie jsou "Něco jako série Twilight, ale dobrá" :D, dál o tom, jeslti mají radši velké nebo malé koncerty, o hraní v rádiu a o infikovaném tetování nějaého chlápkaz Brazílie. Video už tady jednou bylo, možná si ho pamatujete, pokud ne, pusŤte si ho na GDA, jelikož nejde vložit.