The Network

14. září 2011 v 20:33 | Magnumka |  The Network
Skupina THE NETWORK! se poprvé objevila na podzim roku 2003 jako předskokani Green Day. Spousta lidí je tehdy obviňovala, že jsou to ve skutečnosti sami Green Day, což skupina razantně odmítala. The Network! stále hrají, a dokonce už vydali i vlastní první cédéčko, které nese název Money Money 2020 - vzniklo u nahrávací společnosti ADELINE RECORDS.
FINK (= Billie Joe Armstrong)

Je frontmanem The Network! a ve skupině plní funkce zvěváka a kytaristy. Je to právě on, kdo poskytuje kapele finanční prostředky - peníze získal vyrobením přístě tajné jaderné zbraně (po jejím vyrobení se vypařil i s penězi). Když zrovna nehraje se skupinou, tak se v civilním životě věnuje povolání aquabelly.
VAN GOUGH (= Mike Dirnt)

Ve skupině funguje jako zpěvák a baskytarista. Narodil se v Belgii, v mládí byl svým strýčkem donucen pracovat v jeho firmě na jatka. Několik let žil také v Tibetu, protože chtěl za každou cenu zdolat Mount Everest. Po dvanácti neúspěšných pokusech to ale nakonec vzdal a s amputovaným nosem a omrzlinami téměř po celém těle se odstěhoval do Oaklandu, kde chová zvířata, která poskytuje pokusným laboratořím. Je vegetarián.
THE SNOO (= Tre Cool)

Hraje na bicí. Původně je mexickým zápasníkem, který v mládí vyrůstal v těch nejchudších čtvrtích Buenos Aires (hlavní město Argentiny). Za rušení veřejného pořádku si dvakrát poseděl ve vězení v Texasu. Zbožňuje feferonky.
Z (= Ronnie Blake)

Hraje na klávesy a zajímavostí je, že na ně hraje pouze jedním prstem. Nejraději cestuje stopem. Z není jeho pravé jméno - všichni mu tak říkají z toho důvodu, že jeho pravé islandské jméno je velmi složité.
CAPTAIN UNDERPANTS (= Jason Freese)

Údajně získal dvě olympijské medaile za švédský tým - ač není známo, ve které disciplíně. Mírně koktá a hovoří plynně sedmi jazyky. Když mu bylo šest let, vyrobil svůj první syntenzátor.
BALDUCCI (= Jason White)

Kytarista. Údajně chce v nejbližší době odletět do vesmíru, proto se chystá vstoupit do vesmírného programu NASA. Je zajímavý pro své neobvyklé pohyby hlavy a hrudníku.
The Network
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama