Modern Electric Guitars - CZECH (2009)

18. září 2011 v 15:55 | Magnumka |  Articles and Interview
13.1.2009
Překlad z Modern Electric Guitars

Green Day možná patří mezi nejpřirozenější (nepomáhající si technikou) kapelou v dnešní době. Ne kvůli jejich punkových kořenům, ale protože to vždy byla jejich cesta, kterou nezměnil ani úspěch.
Hodně často skupiny opštějí své kořeny proto aby se našly a postupem času odbočí k tomu, co je v prvé řadě udělá úspěšnými. Pokud si pustíte Insominac (1995) od Green Day a srovnáte ho s American Idiot (2004) zjistíte, že je to zvukově a citvě podobné.Vezměme dva nejlepší, klasické songy ze zásoby Green Day. "Brain Stew" z Insomniac je jedna z mých nejoblíbenějších starších songů skupiny, protože je jednoduchá a má ohromné tempo a taky je nezpracovaná tělem i duší. A teď se podívejme na American Idiot. Všichni máme stejný důvod pro náklonnost ke stejnému songu.
Armstrong byl zaneprázdněný chlap. Nejen vedením Green Day do mnoha žebříčků, taky spolupracoval na plno dalších projektech. Nejznámnější z nich je Foxboro Hot Tubs.
Hot Tubs měli svůj debut v prosinci 2007. Hned bylo jasné, že se buď Billie Joe s klukama maskovali, nebo byla na světě neuvěřitelná skupina, která zněla velmi podobě jako Green Day.
Ve skutečnosti Green Day nahrávali pod jiným názvem.
Ať už nahrávají pod jakýmkoliv názvem, Billie Joe Armstrong bude jedním z trvalých vlivů této hudební éry.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama