GD+NRDC Video

14. září 2011 v 21:11 | Magnumka |  GD+NRDC
To z videa:
Drahý fanoušku Green Day,
Vyrostl jsem ve měste ropných rafinérií. Když mi byly čtyři, viděl jsem, jak tyhle ropné rafinérie vypouští hnusy a zněčišťují nebe, což znamenalo, že znečišťují mé plíce. To bylo porpvé, co jsem pocítil ty strašné důsledky americké závislosti na ropě.
Tenhle americký zvyk s naftou se stal velkým problémem. Zatímco ropné společnosti mají větší zisky než v historii, my trpíme globálním otepliváním a seldujeme, jak na čím dál více státních pozemcích těží ropu. V loňském roce jsme do nedemokratických zemí na Blízkém východě poslali vce než sto miliard dolarů.
Všichni sjme se přidali ke straně Stop Americké závislosti na ropě. PRoto Mike, Tré a já jsme spojili své sly s NRDC (Natural Resources Defense Council) aspustili nové webové stránky
www.greendaynrdc.com.
Připojili jsme se k NRDC ke kampani Move Beyond Oil, které můžou radikálně snížit naši závisost na ropě. Pokud jste tak vy ještě neučinili,
najeďte na http://www.nrdconline.org/campaign/greenday_beyondoil a podívejte se na naše nové video a řekněte prezidentu Bushovi Move America Beyond Oil.
Mnoho lidí se cítí být naší vládou zavalení. ALe demokracie má být vládou lidí: musíme volit politiky do vlády, takže máme kontrolu nad lidmi, kteří o nás rozhodují. Je to OK a podporuje ns to v tom, abychom mluvili nahlas a vzali zodpovědnost za naše prostředí, pečovali o vdzuch, který dýcháme a o vodu, kterou pijeme.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama