Books

14. září 2011 v 21:08 | Magnumka |  Extras
7. listopadu (mno někjak tak) by měla byjít new book od Greenů..
No že jakože méno: "Nobody Likes You: Inside the Turbulent Life, Times, and Music of Green Day"
Písař: Marc Spitz
listovat budete: 128x (listů - 256)
Zjev:
Chrlit na vás bude o: Bude to příběh o velkolepém návratu z roku 2004, kdy už si všichni mysleli že Greeni zkončili.. O tom jak zopakovali s American Idiot úspěchy Dookie. Že prodali více jak čtyři miliony nahrávek, jak se fotili na plagáty, jak vyhráli nahrávku roku (BOBD) v letošním Grammy atd... To vše je kombinováno s jedinečným přístupem Greenů okořeněný bulvaristy aby byl příběh zajímavý. Nabízí se kompletní popis skupiny, od jejich nejranějších dnů až po jejich explodující popularitu a kritiku a takovíhle...
Předevšíim to je ale o tom jak vykopli Billieho ze střední a o tom jak přišel na psaní textů, které so podníceny fanouškama. Green Day's příběh - Ze svahu, padali, znovu vstali -- to ale nikdy neřekl (na plnou hubu).

Další kniha o Green Day by měla vyjít 1. března 2007
Bude se menovat: "Green Day: Rebels Without a Cause"
Cvok co se mu to chtělo psát: Gillian Gaar (kolik mu to asi hodilo?)
No stránky sou očíslovaný do: 400
Zjev:
Rebels Without a Cause
Co na vás zevnitř vykoukne: Po téměř dvou dekádech, Green Day překvapili fanoušky po celém světě, o jejich dnech na střední škole, o Sweet children, jak nesnili o takovém úspěchu,jako dneska že plní stadiony kde můžou..(bla bla to newim jak přeložit ale sou to samí žvásty pak..)
Popisuje se tam život skupiny, její vývoj, s rozhovory a jaké jim byli nabídnuty účty aby se vůbec protloukli do hudební branže. To vše budete mít z pvní ruky. (bla bla...)
2005. Jejich mnoho-platinové album American Idiot. O tom jak probíhalo předávání cen na Grammy jak se cítili, o tom jak vyhráli dalších sedm cen - vidoe awards....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama